İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Soğuk Servisle Ücretsiz Evinizde

Alışveriş yapmak keyifli olmasının yanında bazen gıda üzerine yapmış olduğunuz alışverişler sorunlu olabiliyor. Güvendiğiniz bir yer bulabilmek çok zor. Sorunsuz bir şekilde ve istediğiniz saatler arasında elinizde olmasını istiyorsanız eğer sizlere gerçekten bir site öneride bulunacağız. Bizler de belki sizler gibi yeni tanıştık ama gerçekten hoşumuza gitti. Hem siparişimizin sorunsuz gelmesi hem de ürünlerin gerçekten özenle istenilen saatte elimiz de olması bizleri bu siteye bağladı diyebiliriz.

banvitburada.com gerçekten güvenilir bir site ve geçenler de vermiş olduğumuz siparişimiz en iyi şekilde elimize ulaştı. Dondurulmuş ürünler, tavuk yada et, bu ürünleri aldığınız zaman elinize nasıl ve ne şekilde ulaştığı önemlidir değil mi? Biz tavuk aldık ve buz torbaları için de istediğimiz saat diliminde elimiz de oldu. İstanbul şartları içerisinde bu kadar kolay ve istenilen saatte ulaştırılması gerçekten çok iyiydi. Siparişinizi verirken ürünlerinizi sepete attığınız da tamamlayıp ödeme koşullarını seçerken Kapıda Ödeme ve Kredi Kartı Peşin Ödeme ile yapabiliyorsunuz.Biz kapıda ödemeyi seçtik ve nakit olarak ödedik.

Çiçek sipariş verdiğiniz de bile istediğiniz saatte teslim edilemiyor olabiliyor ama bu siparişin teslim edilmesi bizleri şok etti diyebiliriz.Hindi-Tavuk ve et ürünlerinin yanında yeni çıkarmış oldukları börek ve kadınbudu köfteleri de galiba sizlerin gönüllerini fethedecek. Denemenizi tavsiye ediyoruz.

En iyisi sizler banvitburada.com u gezin,görün ve deneyimleyin. Migroslar da artık satılmadığını duymuştum fakat Carrefour da satılan ürünler dışında çok fazla ürünü sitede görebilirsiniz, bizden söylemesi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın