İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çocuklar İçin Çocuk Kulübü Sincap Kulüp

NG Güral Sapanca Otel ile tanışmamız gerçekten çok güzel oldu. Geçen sene başlatmış olduğumuz #1Baba1AnneTürkiyeTurunda etiketi altında Türkiye’yi dolaşmaya başladık . Kısa tatiller olmasına rağmen çocukla hayatın çok güzel ve eğlenceli olduğunu göstermeye çalışıyoruz.

Geçenler de yapmış olduğumuz kısa bir hafta sonu tatilin de gitmiş olduğumuz NG Güral Sapanca Otel de çocuklar için de çok güzel düşünülmüş bir bölüm vardı. Adı gibi şirin, ablaları ile bir o kadar eğlenceli, güvenli ve rahat bir bölümdü. Sizler eşinizle biraz vakit geçirirken çocuğunuzu rahatla bırakabileceğiniz bir yer Sincap Kulüp. Biz de anne-baba saati olarak 3 saat belki cimcimeden ayrı kaldık ama onun güvenli bir ortam da olduğunu bildiğimiz için gözümüz arkada kalmadı.

Sincap Kulüp otelin en alt katın da bulunuyor ve direk bahçeye açılıyor. Bahçede bulunan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceleri gördüğü zaman çok heyecanlandı. Yemyeşil bir bahçe ve çocuklar için her şey düşünülmüş. Yağmur yağmasından dolayı bahçede ki parkı kullanamadık ama Sincap Kulüp içerisinde ki salıncak ve kaykaydan İpek sallandı ve kaydı.

NG Güral Sapanca

0-4 yaş grubu için isterseniz kendiniz birlikte oluyorsunuz çocuğunuzla isterseniz ablalara bırakıyorsunuz. Saat ücreti olarak 25 Tl veriyorsunuz. 4 yaş ve üzerinde ki çocuklar için ücretsiz olan bu Sincap Kulüp gerçekten görülmeye değer. Biz cimcimeyi ablaları ile 3 saate kadar bıraktık, anne-baba olarak biraz baş başa vakit geçirdik. Bazen bizlerinde buna ihtiyacı olabiliyor.09:00 da başlayıp 22:00 a kadar etkinlikler sürmekte. Cimcimeye vermiş oldukları şapka, fular ve boyama kitabı da çok güzeldi. Otel de ki çocukların çoğunluğuna göre 20:30-21:00 saatleri arasında Mini Disco da gerçekleştiriliyor. Gerçekten çocuklar için burası çok güzel.

Cimcime ablalarıyla çok güzel aktiviteler yapmış, hadi hep birlikte neler yapmış fotoğraflarla görelim …

[nggallery id=73]

2 Yorum

Bir cevap yazın