İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toyzz Shoptan Oyuncak Seçimi

Hediye almak çok zor değil mi? Bana gerçekten çok zor geliyor maalesef. Cimcimenin doğum günü yaklaşıyor ve ne alsam diye düşünüyorum. Oyuncak seçimi gerçekten çocuklar için çok önemli. Onunla oyun oynarken güzel 1-2 saat geçirelim, verimli olsun istiyorum. Birlikte resim yaparken, kitap okurken kendimizden geçebiliyoruz.

 

Komşumuzun kızı anaokuluna gidiyor. Onun çantasını, suluğunu gören cimcime nasıl heyecanlanıyor anlatamam. Hemen elinden beslenme çantasını alıyor, suluğunu taşıyor. Bunu görünce üzüldüm , bizim zamanımız da yoktu böyle şeyler. Çantamıza koyar götürürdük ekmeğimizi, meyvemizi. Hey gidi günler heyy, zaman çabuk geçiyor gerçekten. Neyse ben de acaba cimcimeye ne alabilirim diye düşünürken toyzzshop.com da çok güzel ürünler gördüm. Çalışıyorum ve hafta içi alışveriş yapmak gerçekten çok zor olabiliyor, o yüzden böyle siteler benim kurtarıcım oluyor, herkesin de öyledir diye düşünüyorum. Cimcimeye neler aldım neler, bazen aşırıya kaçabiliyorum galiba.

minnie mouse takımı

Sanki okula başlıyormuş gibi matarasıbeslenme kabı ve çatal-kaşık seti aldım. Çok hoşuma gitti gerçekten hepsi. İpek biliyorsunuz Minnie Mouse hayranı ve nerede görse” anne baksana” deyip gösteriyor . Ben de galiba bunu fırsat bilip hepsini Minnie Mouselı aldım. Şimdilik tatile giderken yada gezmelere gittiğimiz zaman kullanırız ama çok kullanışlı olduğuna inanıyorum. Siteyi incelediğiniz zaman diğer karakterlerin de su ve beslenme kaplarının olduğunu görebileceksiniz. Benim için internetten alışveriş çok önemli ve güvenilir olması da gerekiyor. Kargoya zamanın da verilmesi, siparişime yazdığım notların uygulanması gerçekten önemli. Toyzz Shoptan daha önceden de alışveriş yaptık ve çok memnun kalmıştık. Diğer alışverişlerimiz hakkında ki yazılarımız da burada :

Yeni Oyuncaklar Yeni Heyecanlar

Hello Kity Her Şekilde Çok Güzel

Seninle Oyun Oynamak Çok Güzel

Bunların yanında bir de bebek aldım. Barbie Chelsea ve arkadaşlarından birini aldım. 3-9 yaş grubu için uygun olan ve çok şirin bir bebek.  Bebeğin hikayesini okuduğunuz zaman sizler de çok seveceksiniz . İpekle evcilik oynadığımız zaman kesin bu bebek benim kardeşim olacak. Evcilik oynadığımızda ben genellikle onun kızı oluyorum ve benim ona yaptıklarımı bu sefer o bana yapıyor. Evcilik evremiz bizim şimdilik böyle devam ediyor.

barbie ve arkadaşları

Gerçekten çocuklara hediye verdiğiniz de gözlerinde ki o heyecanı gördüğünüz zaman dünyalar sizin olabiliyor. Keşke bütün çocuklara hediyeler verebilsek, onları da sevindirebilsek. Keşke …

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın