İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnce Topuk Mu?Evet Evet İnce Topuk

Kadınların vazgeçilmezi ,olmazsa olmazı nedir diye sorulsa hemen aklımıza çanta yada ayakkabı gelir değil mi? Bu kadınların kuralında var galiba ama sevmeyen kadın görmedim. Ben de bayılıyorum ayakkabılara ama rahat ve spor olsun yeter benim için ama ince topuklunun da yeri farklıdır ben de.

Düğünler, yemekler yada özel günler için dolapta kutu içersin de bekleyen ince topuklu ayakkabıların bir gün hikayeleri olacağı aklıma bile gelmezdi. incetopuk.com açılmış ve o kadar güzel hikayeleri var ki sizlerle de  paylaşmak isterim ,bakın nasıl güzel anlatmışlar:

“Boğaziçi Üniversitesi’nde aynı yıllarda okuyup, yıllarca birbirini tanımadan aynı koridorlarda koşuşturan iki bayanın yolları 1997 yılında yabancı bir firmada kesişir.  2011 yılında birlikte şirket kurana kadar hayatlarında 3 şey ortak olur:  Bir birilerinin çok yakın arkadaşları olurlar ve özel çok şey paylaşırlar, 2011 yılında kendi şirketlerini kurana kadar ikisi de farklı firmalarda marka yönetimi konusunda iş tecrübesi edinirler,  her ikisi de ayakkabı tutkunudur.

Bu 2 arkadaşın hayatında marka yönetmenin gereği olarak renkler, renk kombinasyonları, farklı materyaller, yenilikler,  dünyayı takip, araştırma hiç eksik olmadı. Bu özellikleri ayakkabı tutkularına da yansıdı.

Mağazalarda rengarenk, farklı, dikkat çekici ayakkabılar kolaylıkla bulunamıyor.  Oysaki ayakkabıya düşkün her bayan, piyasada olmayan değişik, iddialı, kendi zevkini taşıyan bir ayakkabı giymeyi ve o ayakkabıyı hazır bulamazsa tasarlatıp, ürettirmeyi hayal eder. “Bu elbisemin altına şöyle bir ayakkabı arıyorum” cümlesi bayanların çoğu tarafından defalarca söylenir durur.

Bu gözlem ve bilgi birikimleri; girişimci bu 2 bayanı KENDİ AYAKKABILARINI TASARLAYIP ÜRETTİRME fikrine getirdi. Önce kendi ihtiyaçlarına, zevklerine göre kendilerine ayakkabılar yaptırdılar, sonrasında ise bunu İŞ FİKRİne dönüştürdüler.

Yaptıkları araştırmalar dünyada “ DO IT YOURSELF (KENDİN YAP)” akımının hızlı bir şekilde geliştiğini gösterdi.  Diğer bir gelişme ise dünyada ve Türkiye’de çok hızlı gelişen e-ticaretti.Türkiye’de ilk defa internet üzerinden KİŞİYE ÖZEL AYAKKABI tasarlanıp üretilmesine fırsat veren sitemiz www.incetopuk.com ile; hayalindeki ayakkabıyı bulmakta zorlanan, kendi tarzını yansıtmayı seven, kaliteli ve hakiki deri ayakkabı giymeye önem  veren bayanlara kendi tasarladıkları ayakkabıları üretmeye başladık.

www.incetopuk.com ‘da kişiye özel ayakkabının yanısıra  ayakkabı tutkunu olan iki ortağın kendi zevklerini yansıtan ve her sezon yenilenen koleksiyon da yer alıyor. Ayrıca sitede gelinler için çok özel modeller ve mezuniyet törenleri için birçok alternatif bulmak mümkün. Siteye gelen siparişler 24 saat içinde İstanbul içine; 48 saat içinde Türkiye’nin diğer her yerine ulaştırılabiliyor.  İnce Topuk markası Facebook’ta 400 bini aşan hayran sayısıyla  kısa bir süre içinde ayakkabı tutkunlarının adresi olmaya başladı.”

Siteyi incelediğiniz zaman gerçekten çok farklı ve ilginizi çekecek ayakkabıları bulacaksınız. Özellikle TASARLA bölümünden kendinizin ayakkabınızı hazırlayıp bunu satın alabilmeniz gerçekten çok güzel. Gelin adaylarının en çok istediği de budur sanırım. Baksanıza şu güzelliklere :

 

 

Botlar ve çizmeler de de %70 indirim bulunuyor ,bu fırsatı kaçırmayın bence.Hadi hemen incetopuk.com a …

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın