İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ekohane Organik Ürünleri

Yediğimiz, içtiğimiz hatta giydiğimiz ürünlerin bile organik olmasına çok önem vermeye başladık. Her yeni gün bu önem daha da artar oldu. Özellikle çocuk sahibi olan anne-babalar kullandıkları ürünler konusunda daha hassas ve dikkatli yaklaşıyorlar organik konusuna.

o bebek.com
Geçenler de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ekohane ile tanıştım. Organik ürün deyince ilk önce gıda üzerine düşünürüz değil mi? İlk aklımıza gelen budur. Oysa bu site de yiyecek, içecek dışında giyim, seyahatte kullanılan ürünler,ev dekorasyon ürünlerini de bulabilirsiniz. Fiyatları da çok uygun ve haziran ayı sonuna kadar yapılan alışverişlerde KARGO BEDAVA kampanyasından da yararlanabiliyorsunuz. İncelemeniz de fayda var gerçekten. Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren en fazla 2 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Siparişinizin aşamalarını kolaylıkla görebiliyorsunuz.

O Bebek
Kıyafet konusunda belki o kadar organik düşünmüyorum ama yediğimiz ürünler organik olsa daha iyi olur. Sitede benim en beğendiğim tabii ki zeytin oldu.Zeytin benim için gerçekten çok önemli. Özellikle yeşil zeytin aldığım zaman bazen yerken bir sertlik geliyor ve o benim maalesef midemi bulandırıyor ve o zeytini hiçbir şekilde yiyemiyorum. Ekohane’dan almış olduğum yeşil zeytinler gerçekten çok güzel. Lezzetli ve parlak görüntüsüne bayıldım. Bir de domates salçası var ki gerçekten tadı çok güzel. Rengini kavanozun dışından gördüğünüz zaman bile ürünün kalitesini anlayabiliyorsunuz. Ben siparişime bir de Közlenmiş Biber ekledim. Organik közlenmiş biber bulurum da kaçırır mıyım hiç? Ben çok memnun kaldım gerçekten, sizlerin de denemenizi tavsiye ediyorum.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın