İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Arnica Merlin Mini El Süpürgesi

Çalışan kadınların en büyük sıkıntılarından biri de aman misafirim geldiğin de evimi dağınık görmesin, aman orada toz var ,burayı da süpürmemişim, şimdi nasıl kocaman makinayı açıp süpüreceğim, boşver ,dediğimiz anlar olmuştur.İşte o anlardan pratik bir şekilde kurtulabilmek bizim elimiz de.

Normal süpürgelerin dışında el süpürgelerinin olması gerçekten bizler için bir avantaj. Her türlü elimizin altında olan bu el süpürgelerinden bir tanesi ile geçenler de İlknur‘un düzenlemiş olduğu Anne Sultanlar etkinliğin de tanışma imkanına sahip olduk. Arnica bizler için bütün annelere el süpürgeleri göndermişti. Mavi rengi çok sevdiğim gibi süpürgemin de mavi olması beni çok mutlu etti.

Anne Sultanlar Arnica İle

 

Peki bu Merlin Mini El Süpürgesi nasıl bir şey? Özellikleri neler? Nereden alabiliriz?

Merlin Mini El Süpürgesi 1000w max , hepa filtreli, şeffaf toz hanesi, dar uçlu boru, koltuk temizleme aparatı ,perde aparatı, uzatma boruları, süpürücü fırça ve ergonomik tasarımı ile bizler için gerçekten çok kullanışlı bir süpürge. Arnica’nın online sitesinden Sigortalı Kargo ile temin edebilirsiniz. Kargoda olabilecek bütün aksaklıklara sigorta yapılıyor. 2 yıl garantili ve aldığınız ürünü 7 gün içersin de iade edebiliyorsunuz. Ayrıntılar için mutlaka bakmalısınız 

Biz yer kaplamaması, pratik olması, çekim gücü ve tasarımı ile çok beğendik,tavsiye ediyoruz.Çok teşekkürler Arnica.

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın