İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mikidoo İle Tasarımlı Ürünler

Doğum günleri yada özel günler için bebeklerimiz ve çocuklarımız için illa ki bir tasarım yapmak isteriz. O günün anlam ve önemine dair badileri yada tişörtlerine baskılar yaptırırız. Eğer yaptırmak isterseniz mutlaka Mikidoo ya bakın deriz. Hem fiyatları hem de tasarımları çok güzel. İsterseniz hazır tasarımlı ürünlerden isterseniz de kendinizin tasarlamış olduğu ürünleri satın alabilirsiniz.

Biz buna bayıldık, tam cimcime gibi değil mi?

Mikidoo

 

Mikidoo’nun çok güzel bir hikayesi de var aslında onu da okursanız gerçekten tanımış olacaksınız. Ürünlerine bakmadan geçmeyin,güzel şeyler bulacaksınız .Hadi buyrun…

Mikidoo, 2012 yılının soğuk bir Kasım ayında, bebek ve çocukların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, kaliteli ve belki de hepsinden önemlisi, sağlıklı ürünler sunma ve e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme hevesiyle kurulmuş, ayrıcalıklı bir online alışveriş sitesidir. Dünün asi gençleri, bugünün cool(!!) anne ve babaları olan sizlerin karşısına farklı, yaratıcı fikirlerle çıkmayı kendisine ilke edinmiş olan Mikidoo, bu anlamda tasarladığımız tüm ürünlerde ÖZGÜN, AKILDA KALICI gibi bebek ürünlerinde çok da önemsenmeyen sıfatları ÇOK ÖNEMSEMEKTEDİR !!!

İşte bu düşünceyle yola çıkan Mikidoo, her baktığınızda yüzünüzü gülümseten, her bakıldığında gülümsenen sıradışı tasarımlarla içinde bulunduğu sektöre yeni bir deneyim, taze bir soluk getirme amacında. 1. Sınıf kumaşlarla, ince, titiz işçiliği ve son teknoloji baskı, nakış, dikiş kalitesini bir araya getirmeyi kendine görev edinen Mikidoo, yaratmak istediği tüm ürünlerde bu ilkelerden asla taviz vermemekle gurur duyar !!!

Seçkin ürün yelpazesi ve güçlü stokları ile Mikidoo ailesi olarak sizlere daha önce tatmadığınız bir alışveriş keyfi sunmayı hedeflemekte.Sadece sizin değil, geleceğin anne babalarının da hayatlarına renk ve eğlence katmaya devam ediyorlar !!!

1Baba1Anne olarak Mikidoo ürünlerini denedik ve tavsiye ediyoruz !

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın