İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anne Sultanlar Buluşuyor

İlknurundünyası ile 2. Anneler Günü Blog Yazarları Buluşması için davet geldiği zaman çok heyecanlandım. Çünkü bu İlknur‘un düzenlemiş olduğu bir etkinlikti. Etkinliklere ne kadar değer verdiğini bildiğim için hiç tereddüt etmeden tamam demiştim. QUEEN Otel de gerçekleşecek olan bu etkinliğin ismi de gerçekten kendini çekiyordu. ANNE SULTANLAR buluşuyordu. Birbirinden değerli blogger anneyi bir arada görebilmek gerçekten çok keyifliydi.

Anne Sultanlar1

Anne Sultanlar nasıl da güzeller baksanıza. İlknur‘a yeşil fesi ile gerçekten çok güzel oldu. Gözleri öylece kendini gösterdi. Bizler için elinden gelenin en güzelini yapmaya çalışmış ,gerçekten çok güzel bir gün geçirdik. Uzun zamandan beri belki de ilk telefonsuz, sosyal medyadan paylaşım yapmadan oturup konuşabileceğimiz bir etkinlik oldu. İlknur ,güzel gözlü, yüreği temiz arkadaşım benim, iyi ki seni tanımışım.Herşey için tekrar teşekkürler canım. Tanımadığım, bilmediğim blogger anneler ile de tanışmak çok keyifliydi. Edirne’den Ankara’dan gelen blogger arkadaşlar gerçekten müthişler. Sanki daha önceden tanışıyormuşuz gibiydik. Blog isimlerimizi belki de ilk defa duyduk orada ama tek ortak yanımız ANNE olmamızdı. Çok keyifliydi gerçekten bu etkinlik.

Sponsorlar arasında bulunan ZAFERAN OSMANLI ŞERBETİ en son olarak geldi ve ben hiç bu kadar güzel bir şerbet içmedim. Gerçekten çok güzeldi. İlknur tam bizleri ANNE SULTANLAR moduna sokmuştu. Feslerimiz ,yakamıza taktığımız o güzel broşlar gerçekten çok güzeldi.

Anne Sultanlar2

Ankara’dan gelmiş benim güzel arkadaşım Gülsen‘im. Nasıl da güzel olmuş nasıl,maviler ona çok yakışmış. İlknur’un son anda mavi feste karar kılması Gülsen için çok iyi olmuş gerçekten, kıyafetine çok uymuş ve çok şirin gözüküyor değil mi? Farklı şehirler de olmamıza rağmen etkinlikler sayesinde ve sosyal medya sağ olsun devamlı görüşüyoruz. Çok sevdim ben bu güzel anneyi ,keşke yakın olsakta hep görüşebilsek…

Anne Sultanlar3

 

Anne Sultanlar buluşur da çocuklar gelmez mi hiç? Çiğdem’in bir tanecik güzel prensesi Elifte bizlerleydi. Arkadaşım yok diye annesini birazcık bunaltsa da güzel bir gün oldu hepimize. Pembe ve moru da İpek gibi çok seviyor Elif. Çocuklarımız hep mutlu olsun, onların yüzleri hiç solmasın.Allah onlara uzun ömürler versin.

Ben fotoğraf sever deli birisi olarak tabi ki bol bol fotoğraf çektim. Elimden geldiğince güzel kareler yakaladım galiba. Bu güzel günü biraz da fotoğraflar anlatsın değil mi? İlknur’a tekrar çok teşekkür ediyorum ve sizleri fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum ,hadi buyrun.

[nggallery id=72]

Etkinliğe Katılan Anne Sultanlar

İlknur’un Dünyası

1Baba1Anne

Gülsen Doğan

Bademle Büdük

Tarçın Pasta Evi

Soran Anne

Kakulenin Bebekleri

Anne Fare Yakaladım

Nimo Stylo

Alışveriş Makyaj

Livalim

Pasta Kasrı

Canan Zerkinli

3 Yorum

  1. İLKNUR BALCI İLKNUR BALCI 26 Mayıs 2014

    Tatlım ,canım arkadaşım ne kadar güzel anlatmışsın, ne güzel bir gözle bakmışsın ki bize bunu muhteşem bir şekilde aksettirdin.
    Övgü dolu sözlerin için çok ama çok teşekkür ederim.
    sevgiyle kal canım en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle:))

Bir cevap yazın