İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cup Cake Nasıl Süslenir?

Cup cake nasıl yapılır? Şeker hamuru ile süslemesi nasıl yapılır?

Bu sorular herkesin düşündüğü sorulardır değil mi? Çocuklarımızın doğum günü yaklaştığında yada özel bir günümüz olduğunda değişik  bir şeyler yapmak isteriz ve belki de cup cakelerin nasıl bu kadar güzel süslendiğini hep merak etmişizdir. Bizler Tavsiye Evi’n de güzel bir etkinliğe katılmıştık. Orada Misket Pasta Evi ile onların hazırlamış olduğu cup cakeleri süsledik.

Hayal gücünüzü kullanarak nasıl güzel şeyler yapabileceğinizi gösterdiler. Kardan adam ve noel babanın yapımı anlatıldı, kolay gibi gözüküyor ama onlarla birlikte yapılırken tabi. Benim yapmış olduğum şirin suratta çok hoşuma gitti. Yapımı çok kolay gerçekten, bazen düşünemiyorum, ben de nasıl süslesem, ne yapsam diye düşünmüştüm ama Misket Pasta Evi’n de gelen arkadaşlar yardımcı oldular. Güzel de oldu sanırım ,baksanıza şu şirine me

cupcake

Tavsiye Evini biliyorsunuz değil mi? Çok güzel etkinlikler oluyor, tavsiye meleği olmanız yeterli , bence hemen melek olun ve etkinliklerden sizler de haberdar olun. Cup Cake süslemek için neler yapmışız merak ediyorsanız ,fotoğraflarımıza sizlere yardımcı olacaktır. Videomuz da vardı ama youtube kapalı olduğu için izleyemeyebilirsiniz izlerim diyorsanız hemen 1BABA1ANNE kanalına gelin, çok güzel videolarımız bulunuyor. Takipte olmanızda fayda var, bakalım #1Baba1Anne de daha neler olacak?

[nggallery id=69]

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın