İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Benim Annem Güzel Annem!

Anneler günü yaklaşıyor. Herkesi bir telaş sardı gidiyor, acaba anneme ne hediye alsam diye. Hediye niye sadece bugün için sınırlı oluyor ki? Yada özel günleri mi beklemeliyiz sevdiklerimize hediye vermek için? Her gün onlara “Seni Seviyorum” diyebilsek belki daha güzel olacak.

Anneler günü yaklaşırken farklı farklı videolar izlenmeye başladı. Yapılan videoları görünce heyecanlanıyor insan. Gurur duyuyor, tüyleri ürperiyor, göz yaşları biranda süzülüp akabiliyor. Kimimiz annemizi olmadık bir zaman da kaybetmişken kimimiz de sahip olduğumuz annemizin kıymetini bilmiyoruz. O çocuk anne özlemi çekerken diğeri annesine azap çektirebiliyor. Hayat böyle ama dimi? Benden alırken diğerine veriyor, belki de bu şekilde dengeyi kuruyor.

MüzisyenAnne” olarak takip ettiğimiz hatta ayda bir de olsa anneleri toplayıp güzel etkinlikler yapan “Momsnightouttr”nin bir tanecik annesi Ahu Kahraman Yıldırım‘ın eğitmenliğin de yapılan CarrefourSA reklamını bekli görmüşünüzdür. Bizler çok beğendik, baksanıza şu güzelliklere. Emeğine sağlık Ahucum. Şarkının sözleri de çok anlamlı gerçekten… Canım #annemmutluolsun

CarrefourSA Anneler Günü Reklamı | izlesene.com

Alternatif Anne yazarlarıyla birlikte çok güzel bir video çekti. Benim de yazılarımın yer aldığı AlternatifAnne yi takip etmeniz de fayda var gerçekten çok güzel insanlar var. Videoyu izlediğiniz zaman sizler de şarkıyı birlikte söyleyecek, heyecanlanacak ,hatta ağlayacaksınız. Emeği geçen herkese teşekkürler, gerçekten çok güzel iş çıkarmışlar…

3 NESİL ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI – BENİM ANNEM… paylaşan: yorumpsikoterapi

İki güzel annenin yapmış olduğu videolar bu şekilde ,eğer sizlerin de düşündüğü yada zamanında yapmıştım dediğiniz videolarınız varsa yorumlarınızı bekliyoruz. Çok güzel ve değişik videolar olduğuna inanıyorum, emeği geçen herkese çok teşekkürler. Süpersiniz.

Anneler Gününüz Kutlu Olsun…

Bir yorum

Bir cevap yazın