#Bloggerlarla7den70e İle Çok Güzel Bir Gün

#Bloggerlarla7den70e İle Çok Güzel Bir Gün

5 Mayıs 2014 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Herkesin severek takip ettiği ve birbirinden güzel çeşit çeşit yemekleri bizler için yapan iki güzel blogger arkadaşımızın düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldım bu hafta sonu. Taksim Hill Otel de gerçekleşen bu etkinlikte 70 den fazla blogger vardı sanırım. Tanıdığımız ,tanımadığımız çok fazla blogger vardı. Gerçekten de 7 den 70 e blogger oldu. İkiz kız kardeşlerin etkinliğe katılması gerçekten çok keyifliydi. Bizlerden küçük olmalarına rağmen ikiz ve blogger olmaları gerçekten çok güzeldi. Hep bayan blogger olacak değil ya erkek bloggerlar da etkinlikte yerlerini almıştı.

Birdemliksohbet ve SağlıklıMutfak ın düzenlemiş olduğu bu Bahar Coşkusu gerçekten çok iyi oldu. Uzun zamandan beri etkinliklere katılamadığım için bazı arkadaşlarımla görüşemez olmuştum. Özlemişim gerçekten sizi kızlar .

#Bloggerlarla7den70e 1

 

Sevil ve Hilal gelen bütün bloggerlar için birbirinden güzel hediyeler hazırlamışlar. Benim numaram yine tekildi. (41) Tekil sayıları hep çekiyorum nedense. Çekilişte şansıma çıkan Yuva Maya ürünleri gerçekten güzel, en kısa zamanda simiti yapacağım.

Mobil Perde ile tanışmak gerçekten çok keyifliydi. Yapmış oldukları iş görülmeye değer. Mobil perdenin imkanlarından yararlanmak için sadece telefon etmek yeterliymiş. Bütün ihtiyaçlarınızı yerinden çözen tek perdecilik sistemi. Bakmanız da fayda var. Bizler için de küçük bir hediye getirmişler, çok teşekkür ediyoruz. Sevil ve Hilal’in bizler için hazırladığı hediyeler için albümümüze bakmanız yeterli. Tekrar teşekkürler.

[nggallery id=68]

Hediyeler bütün bloggerlara dağıtıldıktan sonra da artık fotoğraf ve pasta kesimine sıra gelmişti. Bir blogger arkadaşın yapmış olduğu pastayı Sevil ve Hilal birlikte kestiler. O güzel anları ölümsüzleştirmek için bizde fotoğraf çekmeye devam ettik tabi ki. O gün çekmiş olduğum fotoğraflar için Facebook.com/1BABA1ANNE ye bakabilirsiniz. Gerçekten çok güzel fotoğraflar var, bakmadan geçmeyin derim.

1111

Güzel bir gün de böyle geçti ,Mayıs ayı gerçekten çok güzel başladı, böyle de sürecek. Bakalım #1Baba1Anne olarak neler yapacağız? Takipte kalın mutlaka ..