İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çocuklarla Cupcake Atölyesi

Arçelik Cupcake1

Cimcime ile yapmış olduğumuz kek,poğaça yada tatlıların yanına böyle bir güzel etkinliği de eklemek çok hoşumuza gitti gerçekten. Çocuklarımızla yapılan her şey özel olduğu gibi bu etkinlikte bizim için çok özeldi. İpek kuzeniyle birlikte çok güzel bir gün geçirdi. Peki biz bu cupcake’i nerede nasıl yaptık?

Arçelik Cupcake2

Arçelik mağazaların da çocuklar için cupcake atölyeleri olduğunu belki duymuşsunuzdur ve ücretsiz. İstanbul da Caddebostan, Zorlu Center AVM ve Yenibosna mağazaların da saat her cumartesi-pazar günleri saat 12:00-14:00 ve 15:00-17:00 arası bu etkinliğe sizler de katılabilirsiniz. Daha ayrıntılı bakmak isterseniz linke tıklamanız yeterli.

Arçelik Cupcake3

Caddebostan mağazasında biz 15:00 da gittik ve cimcime önlüğünü, şef şapkasını takar takmaz o moda girdi. Konsept “Arı” olduğu için cupcake üzerine arı yaptılar. Sarı ve siyah şeker hamurları kullanıldı. Kekler önceden pişirilmişti.Cimcimenin kuzeni Sarp fazla bekleyemedi ve kekini yedi gerçekten de çok güzel yapmışlar. Atölyeye katılan çocuklara, sertifika verilmesi de çok güzel. Cimcime ilk sertifikasını almış bulunuyor. Çelik ve ÇelikNaz ile de bolbol fotoğraf çektirdik, İpek mağazada da robot aradı ama bulamadı. Biz çok eğlendik ve fotoğraf çekmeden duramadık, biraz da fotoğraflar anlatsın bakalım.

Arçelik Cupcake

3 Yorum

Bir cevap yazın