Profilo RoboMix Neler Yapabilir?

Profilo RoboMix Neler Yapabilir?

7 Nisan 2014 0 Yazar: Aile Merkezi

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri‘nin daveti ile Kitchen’s Academy de gerçekleşen workshopa katıldık ve yeni çıkarmış oldukları ev aletlerini yakından tanıma ve deneme şansına sahip olduk. Denemiş olduğumuz ürün gerçekten her kadının mutfağında olmasını istediği küçük ev aletlerinden biri.

RoboMix

Mutfakların en hamarat robotu Profilo RoboMix ile neler yapılır? onu öğrendik ve çok güzel bir gün geçirdik. RoboMix kendisi küçük ama marifetleri büyük olan bir robot. Blender, mikser , doğrayıcı ve dilimleyici olarak 4 farklı özelliği bulunmaktadır. Özel tutma yerlerinin olması da gerçekten kullanırken zorlanmamıza neden olmuyor.Rendeleme disklerinin sayesinde patatesler kolaylık rendelenip hazırlanabiliyor. Hatta çırpıcı özelliği ile kolaylıkla kek yada pasta hamurlarını çırpabiliyoruz. Farklı hızlarının olması da gerçekten çok güzel.

Workshopta birbirinden güzel yemekler yaparken bu küçük mutfak aletlerini kullanmak çok hoşumuza gitti. Baba ve Anne olarak ikimiz de kullandık ve gerçekten büyük bir kolaylık olduğunu gördük.

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerine bizleri bu güzel organizasyona davet ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Kitchen’s Academy‘in kurucularından Fatih Kaya şefimiz ile de çok güzel yemekler yaptık, bizleri yerlerin de en iyi şekilde ağırladıkları için çok teşekkür ederiz.

Profilo

1Baba1Anne olarak RoboMix ürününü denedik ve tavsiye ediyoruz !