İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uni Baby-Cream Islak Bebek Havlusu

Bebeklerimizin cildi her şeyden önemli değil mi? Pürüzsüz ciltleri için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Yeni doğan çocuklar da genellikle pişik olma ihtimali çok yüksek olabiliyor. İpek yeni doğduğu zaman gerçekten çok pişik oldu ve şampuan ve ıslak mendillerini devamlı değiştirmek zorunda kalmıştık. Kullandığımız bazı ıslak mendiller gerçekten bebeklerimizin cildinde olumsuz etkilere neden olabiliyor.

Islak mendil kullanmayın derdi büyüklerimiz, fakat kolay rahatlık olduğu için çok fazla anne baba ıslak mendil kullanıyor. Boyutlarının da normal yaşama ayak uydurması ıslak mendile olan isteğin biraz daha artmasına neden olmuştur belki de. Bizim de çantamızdan ıslak mendilimiz hiç eksik olmaz.

Geçenler de Uni Baby’nin Yeni Doğan serisinden Cream Islak Bebek Havlusu geldi. Kullandık ve gerçekten kokusu ve dokusu çok güzel. Islak mendilin paketi de gerçekten çok güzel. Hep görmüşüzdür ,ıslak mendil paketleri çocuklarımızca açılır ve paket itina ile olduğu gibi boşaltılır fakat bu paket öyle değil.

Cream Uni Baby

Kapak kısmının hemen altında bir bölme var ve bastırılmadan açılmıyor. Islak havlunun da dokusu gerçekten çok güzel. Pişik önleyici kremli formüle sahip olması ve düzenli kullanıldığı zaman pişiğin olmayacağını görebilirsiniz. Biz memnun kaldık ,sizler kullandıysanız yorumlarınızı bekliyoruz.

Uni Baby1

1Baba1Anne olarak Uni Baby-Cream Islak Bebek Havlusu’nu denedik ve tavsiye ediyoruz !

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın