İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Profilo GurmeMax Neler Yapabiliyor?

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri‘nin daveti ile Kitchen’s Academy de gerçekleşen workshopa katıldık ve yeni çıkarmış oldukları ev aletlerini yakından tanıma ve deneme şansına sahip olduk. GurmeMax gerçekten her evde olması gereken bir ürün. Mutfakta bizler için büyük kolaylıklar sağlamakta. Etleri parçalayıp kıyma yapabilir, soğanları bütün koyup parçalayabilir, hatta şekeri koyup pudra şekeri yapma imkanına bile sahipsiniz.

Gerçek bir öğütücü

GurmeMax’ın baharat, ot ve kahve gibi malzemeler için sunulan öğütücü aksesuarı mutfaklara ayrı bir konfor katıyor. Ürünün kahve öğütücü özelliği sayesinde kahve çekirdekleri taze taze çekilirken, özellikle tane karabiber, beyaz biber, rosemary, kişniş gibi çeşitli tane baharatların öğütülmesiyle elde edilen organik karışım yemeklere ayrı bir lezzet katıyor. Sevdiklerinize vazgeçemeyecekleri bir yeni yıl hediye alternatifi de olan Profilo  GurmeMax Kıyma Makinesi tüm Profilo yetkili satıcılarında.

Her zevke uygun menüler GurmeMax ile çok kolay

Mutfaklarda hazırlanabilecekler listesine yeni lezzetleri ekleyecek olan GurmeMax‘ın doğrama, kesme, rendeleme ve dilimleme işlemleri için 4 farklı kesme diski bulunuyor. Bu sayede ürün çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. 4 mm ve 8 mm kalınlıklarında iki kıyma diski ile ince düşünen, titiz şeflerin seçeneklerini de çoğaltan ürün ile peynirler bile istenilen boyutta dilimlenirken, peynir, havuç, kereviz ve pancar gibi ürünler kolaylıkla parçalara ayrılabiliyor. Kırmızı biber ve domatesten hem salça hem de lezzetli soslar hazırlanabiliyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerine bizleri bu güzel organizasyona davet ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Kitchen’s Academy‘in kurucularından Fatih Kaya şefimiz ile de çok güzel yemekler yaptık, bizleri yerlerin de en iyi şekilde ağırladıkları için çok teşekkür ederiz.Workshop sonunda bir de sertifikalarımız oldu, çok güzel bir gündü gerçekten.

ailemerkezi olarak GurmeMax ürününü denedik ve tavsiye ediyoruz !

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın