İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Banyo Keyfimiz Johnson's® Baby İle Şahane

Geçenler de gelen ve benim görünce “aaa süper” dediğim bir ürün ile sizlerleyiz ve Johnson’s Baby’e teşekkür ediyoruz. Göndermiş olduğu bu süpriz hediye için çok mutlu olduk. Denemiş olduğumuz ve tavsiye edebileceğimiz bir şampuan.Bizim için Johnson’s Baby şampuanı çok önemli.Çünkü ;

“Bebeğiniz için hangi ürünü kullanıyorsunuz? Banyo yaptırırken şampuan seçerken nelere dikkat ettiniz?…” gibi birçok soru ile arkadaşlarımın ve yanımda olan herkesin kafasını şişirmiş olabilirim. İpek cimcime’nin artık hayatımızda olacağını öğrendiğimiz andan itibaren bu sorular daha çok çoğaldı ve hergün değişti.

Yazın en sıcak dönemlerinde doğmuştu İpek, nasıl sıcaktı nasıl. Pişik olmuş hatta kızamık geçiriyor sanmıştık ilk zamanlar,her tarafı kıpkırmızıydı. Hergün banyo yaptırdık ,bebeğim kendine gelmişti. Bebeklerimizle en çok keyif aldığımız ve büyük bir zamanımızın banyo da geçtiği doğrudur. Uyumadan önce banyo yaptırıp oyunlar oynadığımız da doğrudur.Peki hangi şampuanı kullanıyorsunuz?Biz Johnson’s® Baby kullanıyoruz. İpek her banyoya girdiğin de illaki oyuncaklarını alır onlarla oynar. Sıkılır mı diye hep sorduk kendimize ama onun sıkılacağı yoktu. Suyla oynamak çocuklar için gerçekten çok keyifli.

Saçlarımız gittikçe uzarken onların bakımı da önemli tabi. İpek gibi saçlarımız var bizim, İpek kızım diye severim saçlarını tararken. Mis gibi kokusu ve gözlerini yakmayan Johnson’s® Baby ile banyomuzu yaparken İpek hiç ağlamıyor. Mis gibi kokması, gözlerinin hiç yanmaması ve bizim banyo zamanımızı daha da keyifLi hale getirdiği için Johnson’s® Baby kullanmaya devam ettik. Biz çok memnunuz ve galiba İpek cimcime büyüyene kadar da kullanacağız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın