İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mustela İle Mutlu Bebekler

Hayatımıza minik prens ve prenseslerimiz geldiği andan itibaren onların cildi için elimizden geleni yapar, onlar için hangi ürünün daha iyi geleceğini araştırırız. Mustela da bunlardan biridir. Biz de İpek 1cimcime doğduğu andan itibaren kullandık ve kullanıyoruz da. Geçenler de annelerle bir buluşma yapıldı ve güzel bir etkinlik oldu. Ben çalışıyor olmamdan dolayı gidemedim.

Bakın Mustela o gün neler demiş :

“Bebeklerin cildinin hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. Fakat araştırmacılar ayrıca bilinmeyen bir zenginliğe sahip olduğunu keşfettiler. Doğuşta maksimum seviyede olan zengin kök hücreler, ilk yıllarda özellikle cilt bariyerinin henüz gelişimini tamamlamamış olması nedeniyle dış ataklara karşı savunmasızdırlar. Bu eşsiz kök hücre rezervi, bebeğinizin cildinin gelecekteki sağlığı için çok önemlidir. 10 yıllık araştırma ve büyük buluşmalar sonrasında Mustela, bu eşsiz kök hücre rezervini koruyarak bebeğinizin cildinin hem bu gününü hem de yarınını korumak için cilt bakım serisini yeniledi.”

0-3 yaş bebek cildi ile ilgili bütün soruların cevaplandığı bu güzel etkinlikte Mustela anneler ile de bir pasta kesti. Anneler Mustela ürünlerini denerken çocuklar da oyun ablaları ile Kids Zone Çocuk Aktivite Merkezin de eğlendi. #mustelailemutlubebekler diyoruz …

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın