Bizde Her Şey Var! Diyor Morhipo.com

23 Aralık 2013 0 Yazar: Aile Merkezi

Alışveriş yapmak biz kadınlar için vazgeçilmez bir şey oldu artık. Mağaza mağaza dolaşmak yerine internet sitelerinden alışveriş yapmayı tercih eden çok fazla insan var ben de onlardan biriyim herhalde. Giyim ,ev eşyası daha neler neler aldım internetten. Güvenilir siteler olması ve her şeyi kolaylıkla bulabilmem benim için önemli gerçekten.

Morhipo.com ile ilk çıktığı zamanlar tanışmıştım, kendim için alışveriş yapıyordum ama şimdi “Bizde her şey var” diyorlar ve sitelerini incelediğiniz zaman da bunu görebiliyorsunuz. Ev eşyası- anne-çocuk- erkek daha neler neler. Yeni yılın gelmesiyle birlikte de güzel bir katalog oluşturmuşlar. Hediye alacaksanız mutlaka bakın derim Yılbaşı Özel .

Yeni yıl hediyeleri gerçekten anlamlı olmalı ve kullanıp beni hatırlamasını isterim alacağım kişinin. Cimcime için de Çocuk bölümünden güzel şeyler aldım ,yine kendimi tutamadım .Bir başladım mı şunu da alayım bunu da alayım derken bir bakmışım sepetim dolmuş, bazen gereksiz şeyleri bazen aynı şeyleri aldığım bile olabiliyor ama bu sefer yeni yıla özel pijama takımı ve biliyorsunuz koyu Beşiktaş’lı olduğumuz için bu güzel eşortman altını almadan edemezdim. Çocuk bölümünü incelediğiniz zaman bölümlerin ayrılmasıyla aradığınız ürünlere kolaylıkla ulaşabileceğini göreceksiniz. Mesela ben bu yılbaşı pijama takımına Cinsiyete Göre kategorisinde Unisex Çocuk a tıkladığım zaman direk önüme geldi.Fiyatının da indirimli olması gerçekten cazip geldi. Baksanıza eşortman takımımıza

yeni yıl pijama takımı

Beşiktaş tutkunumuz bizim fena halde. Koyu Beşiktaş’lı derler ya belki de birazcık öyleyiz. İpek daha 6 aylıktı ona formasını giydirip babamız için doğum günü fotoğrafı bile çektirmiştik. 2014 e girerken yine bir Beşiktaş olmalı dedik ve bir alt eşofman aldım. Kartal Yuvası diye arattığınız zaman bütün Beşiktaş’la ilgili şeylere kolaylıkla ulaşıyorsunuz. Bakmadan geçmeyin derim.

eşofman altı

 

Bunları alırken sorun yaşadın mı diye soranlar elbet olacaktır. Kargonun kaç günde geldiği, evet benim de biraz kargo sorunum oldu. Kargom geç geldi ama sorunsuz geldi yani ürünlerim tam geldi. Teslim edecekleri günü yazmalarına rağmen o gün teslim edilmedi ama bu küçük bir sorun. Yeni yıl ,yoğunluktur diyorum ve sorun etmiyorum. 2014 e mutlu girmek ve sevdiklerinize kolaylıkla hediye bulmak isterseniz mutlaka morhipo.com a uğramadan geçmeyin derim.

Herkese Ayrı Hediye ,Hepsi Aynı Sitede !