İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Oyuncaklar Yeni Heyecanlar

2014 yaklaşıyor ve biz İpek 1cimcime için ne hediye alalım derken aslında İpek bize ne istediklerini söyleyerek dile getiriyormuş biz fark etmiyormuşuz. İpek hayvanları çok seviyor, onlarla oynamak, onlara dokunmak onun için o kadar güzel bir duygu ki anlatamam. Benim hayvanlara karşı bir fobim var ve bunu herkes biliyor. Özellikle kedilere , onların olduğu ortamda maalesef oturamıyorum, duramıyorum. İpek bu yönden bana çekmemiş ve onun yanında korkumu göstermek istemiyorum ama bazı zamanlar gösteriyorum . Anne-baba olarak çocuklarımız için bazı şeylerden kurtulmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz kimimiz yapıyoruz da…

Geçenler de çam ağacımızı İpek’le birlikte süslemiştik ve altına da paketler koyduk. İpek onları ellemeden duramıyor ama sonunda paketini açtı ve babasının ona çok güzel hediyeler aldığını gördü. Onlardan bir tanesi bizim uzun zamandan beri almak isteyipte bulamadığımız küçük köpek ve çantası. Bizim baktığımız yerlerde yokmuş meğer ama babamız bulmuş ve almış ,siz de almak isterseniz mutlaka bakın derim, kedi ve köpek olarak iki çeşidi var, biz bayıldık valla. Çantalı Hayvan Seti ile her gün oynuyoruz, İpek köpeğine yemek yediriyor “Mama veriyorum anne mama,karnı acıkmış çok “deyip duruyor ,cimcime.

İkinci bir paket daha vardı yanında ve onu da babamız benim adıma almış ,içinden o kadar güzel bir oyuncak çıktı ki anlatamam. Yumuşacık ,cimcimenin sevdiği renkler olan ve sarılıp uyuyabileceği bir oyuncak. Minnie Mouse İpek 1cimcime nin ilk doğum günü partisinin konsepti idi ve o günden beri bizim için çok önemli . İpek görür görmez çok sevindi ,sarıldı “Ayyy” diye diye sevdi onu. Adı ne olsun kızım diye sorduğum da “Aylin olsun adı” dedi. Bizim her bebeğimizin bir adı vardır, o isimleri koyarken İpek 1cimcime nin en sevdiği arkadaşlarının isimlerini koyuyoruz. O arkadaşları başka şehirler de olmasına rağmen onları hep hatırlıyoruz. İpek inşallah o arkadaşları ile büyüdüğü zaman da hep görüşecek ve güzel günler geçirecek. Babamızın benim adıma almış olduğu Minnie Mouse için de buradan alabilirsiniz. Pembeler ve yumuşaklığı ,şirinliği her çocukta gerçekten güzel şeyler uyandırıyor. Ben bile seviyorum onu.

Her yeni oyuncak çocukta çok güzel duygular uyandırıyor gerçekten. O paketi açması ,meraklı gözlerle bakması gerçekten çok güzel. Keşke her çocuk bunları yaşayabilse. Biz belki şanslıyız ,anne-baba olarak çalışıyoruz, elimizden geleni İpek için yapıyoruz ya diğer çocuklar… Düşündükçe kötü oluyor insan .

Aylin seni çok seviyoruz seni her özlediğimiz de artık sarılacağımız bir oyuncağımız var ,keşke İstanbul’da olsan İpek’le oyunlar oynasan, koşsanız, gülme seslerinizi duysak. Hayal belki bir gün gerçek olur .İpek’le oyun oynarken bakın neler yaptık, hadi buyrun albümüze 🙂

[nggallery id=62]

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın