İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sayarak Zayıfla 5333 Kitabı İle Tanışmak İster Misiniz?

Aynanın karşısına geçtiğinizde kendinizi beğenmiyorsanız, tartıya çıkmaktan korkuyorsanız, bir davete ya da toplantıya katılacağınız da rahatsızlık duyuyorsanız, “Giyecek hiçbir şeyim yok” diyorsanız, artık harekete geçmenin vakti gelmiş de geçiyor demektir!

Ayça Kaya 5333, Sayarak Zayıfla adlı kitabıyla, yaz aylarına girmeye hazırlandığımız şu günlerde herkesin kolayca uygulayabileceği yepyeni bir diyet sistemi öneriyor.. Kitapta, zayıflamak isteyen kişinin plan yapabilmesi, kilo kontrolü konusunda kendini yönetebilmesi ve tüm yaşamını sağlıklı sürdürebilmesi için çok önemli püf noktalarını bulacaksınız. Aslında yazarının deyimiyle bu bir diyet kitabı değil, “kalıcı zayıflama”nın formülünü sunan bir çalışma. Yeme alışkanlıklarımızı değiştirmeyi amaçlayan bu kitapla Ayça Kaya, geçici bir çözümü değil kalıcı bir zayıflığı sunuyor kilo problem olan okurlara. Sizi kilo sorunundan kurtulmak için yeme-içme düzeninizi kendi kendinize planlama özgürlüğüne kavuşturacak 5333, Sayarak Zayıfla, ezbere diyet listelerinin çok uzağında, sağlıklı bir kiloyla sağlıklı bir hayat sürmenin eğitim kitabı aslında.

Ayça Kaya’nın bu kitabı ile tanışmak ister misiniz? İçerisinde bulunan püf noktalar ile sağlıklı bir şekilde kilo vereceğinize eminim. Doğan Kitap sizler için bu kitabı hediye edecek. Bir kişiye değil,üç kişi bu kitaba sahip olacak .Evet yeni yıl yaklaşırken siz de şansınızı denemek ister misiniz? Şansı 3 kişiden biri siz olabilirsiniz.

Yapmanız gereken 16.12.2013 e kadar bizi twitter ve facebookta takip etmeniz, takip ettiğinize ve yarışmamızı paylaştığınıza dair yorumlarınızı yazımızın altına bırakmanız.Hadi o şanslı 3 kişiden biri sen olmak ister misin?Yeni yıl hediyeni ilk bizden almak istersen hadi yorumlarını bırak,bekliyoruz.

@ailemerkezi

https://www.facebook.com/ailemerkezi

41 Yorum

Bir cevap yazın