İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Plaj Çantası Yapmak İster Misiniz?

Çocuklarınızla birlikte olduğunuz zaman aktivite bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? İşte bu tür düşüncelerinizden kurtulmanızın vakti gelmiş ve geçen hafta sizlerle bunun nasıl geçekleşeceğini göstermiştik. Evet zuzubo.com bu tür etkinlik paketleri oluşturuyor ve her türlü değişik aktiviteler oluşturarak güzel şeyler yapıyor. Biz de bu aktivite paketlerinden birisi ile tanıştık ve bizim paketimizden Plaj Çantası yapımı ile ilgili aktivite çıktı.

Kış ayına girmiş,soğuklarla uğraşırken ,plaj çantası yaparak biraz da olsa içinizi ısıtmaya ne dersiniz?Aktivite paketimizi açtığımız zaman bir çanta,rengarenk boyalar,hayvan maketleri çıktı. Maketi çantanın üzerine koyup İpek 1cimcime ile önce çizdik daha sonra da boyadık. Aralarına da İPEK yazarak renklendirdik güzel oldu. Tabi İpek 1cimcime boyarken ellerini, yüzlerini boyadı ama yaparken çok eğlendi. Biz çantamızı yaptık yaz için hazırız.Bence sizler de bu aktivite paketleriyle tanışın.

Çocuklarınızla birlikte güzel vakit geçireceğinize eminim.

[nggallery id=55]

3 Yorum

    • 1 Anne Yazar | 4 Aralık 2013

      Teyzesi İpek seçti hayvanları onun istediği renklerde boyadık çok eğlendik 🙂 şimdi oyuncaklarımızı koyuyoruz ama yaza inşallah terliklerini şapkasını koyucaz 🙂

Bir cevap yazın