İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kokart Nasıl Yapılır Öğrenmek İster Misiniz?

 

_MG_2198

29 Ekim günü bizim için çok yoğun ve eğlenceli bir gündü gerçekten. Bir etkinlikten başka bir etkinliğe gitmek ve günü çok güzel bir şekilde değerlendirmek her anne-baba ve özellikle de çocuk için çok önemli. Biz de bu tatil günümüzü ve özel bir gün olmasından dolayı çok güzel bir şekilde değerlendirmek istemiştik.

Bizim vazgeçilmezimiz olan ve devamlı ziyaret ettiğimiz yeri biliyorsunuz ,Nivokido. Orası bizim evimiz gibi artık, İpek Zeynep ablası ile oyunlar oynayıp biz de sohbet edip ,kahvemizi içiyoruz. Nivokido’nun yapmış olduğu ve haftaiçi 3 gün de olsa annelerin kahvelerini içip birkaç saatte olsa dinlenmelerine yardımcı olan bu güzel etkinlik hakkında bilgi almak isterseniz tık tık lütfen 🙂

Kokart yapımı hakkında hiçbir fikrimiz yoktu aslında, Burçak hanım İpek için çok güzel kokart yaptı. Bence her anne-babanın çocuğu ile birlikte yapabileceği çok güzel bir etkinlik. Evde kendi malzemelerinizle de yapabileceğiniz bu güzel çalışma için Burçak hanıma çok teşekkür ediyoruz. İpek “Ben de yapıştırabilir miyim?kesebilir miyim?” diye diye çok güzel bir kokart oluşturdu. Yakasına taktığımız zaman ne kadar heyecanlı ve istekliydi.29 Ekim coşkusunu en içten şekilde kutladık ,o gün İpek için de çok keyfiliydi, günün sonunda tabi ki arabada sızdı.

Kokart nasıl yapılır merak ettiniz değil mi? Hadi buyrun…

[nggallery id=56]

Bir yorum

Bir cevap yazın