İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Playdate Turkey İle 29 Ekim Coşkusu

Zaman o kadar çabuk geçiyor ki anlamıyoruz bile. 29 Ekim 1923 ‘te Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyeti ile etmiş ve bizlerin de bu özel günü kutlamamazı istemiştir. 29 Ekim 1933 yılında vermiş olduğu 10.Yıl Nutku’n da ise bu günü en büyük bayram olduğunu birkez daha göstermiş ve ilan etmiştir. 29 Ekim bizlerin en mutlu günü, en coşkulu kutlayacağımız bayramlardan bir tanesi.Bunu çocuklarımıza öğretmek, onlara bugünün anlam ve önemini de gösteren biz anne babalar olmalı. İpek 1cimcime bayramları çok seviyor ve her bayram illa ki bayrağını alıp şarkı söyleyerek sallıyor. Bu bayram da öyle ve daha özel bir şekilde yapacağımıza emindik.

Playdate Turkey ilk günden itibaren çok güzel şeyler yaparak bizlerle beraber oluyor. 3.etkinliğini yapan Playdate Turkey ,Hürriyet Aile ve Kids Music Class ile çok güzel bir 29 Ekim kutlamamızı sağladı.Bizleri davet eden ,emeği geçen herkese gerçekten çok teşekkür ediyoruz. 29 Ekim’in coşkusunu o kadar içimizden hissederek kutladık ki anlatamam.

Kids Music Class -Etiler Müzik Okulu ‘nun birbirinden güzel ve yetenekli öğretmenleri sayesinde biz İpek ile çok eğlendik. Babamız ,sen daha çok eğlendin demesine rağmen ,gerçekten biz çok eğlendik,şarkılar söyledik, davul çaldık,tef çaldık daha neler neler yaptık. 3 katlı bir binaya sahip olan Kids Music Class, bahçesinin de olmasından dolayı çocuklar için çok keyifliydi. Dersimiz başlayana kadar çocuklar bahçede kaydıraktan kaydı,sallandı,birbirleriyle kaynaştılar. İlk katta Playdate Turkey etkinliğine gelenler arasında yaşı 4-6 yaş arasında olanlara Ahu hanım tarafından piyano çalındı ve müzik aletleri anlatıldı.Anne ve babaları ile keyifli saatler geçirdiler. Eee biz neler yaptık? Biz 2.kata çıktık ve hep birlikte dans ettik, davul çaldık,ritim tuttuk ,cimcimenin en çok sevdiği Solucan şarkısı da çalınca biz daha çok eğlendik. Zamanın nasıl bu kadar çabuk geçtiğini anlamadık bile,o kadar güzeldi ki anlatamam.

Eğitimler bittikten sonra çocuklar ve bizler biraz acıkmıştık. Bizim için hazırlanan o güzel yiyecekleri yemek için sabırsızlanıyorduk ve anneler sıraya girip tabaklarını hazırladı.Her türlü ayrıntı düşünülmüştü. Mamalar, meyve suları, poğaçalar,salatalar, içecekler,sarmalar herşey o kadar özenli hazırlanmıştı ki herşey için teşekkür ediyoruz.

Playdate Turkey katılan bütün anne ve babalara çok güzel hediyeler hazırlamış.Doğan Egmont Yayıncılık’ın çıkarttığı Klasik Müzik Masalları serisinden Cd li Mozart Kitabı ve Kids Music Class ‘ın davul,anahtarlık ve boyama kağıtlarından oluşan hediye paketimiz bayrak ve balonlarla süslüydü.

Biz #ailemerkezi ve #1Cimcime olarak çok ama çok eğlendik. Sizler de Playdate Turkey ‘i takip edip üyelik formunu doldurduğunuz zaman bu tür etkinilklerden haberdar olabilirsiniz ,onun için tık tık lütfen

Kokosh Anne Meltem’e çok teşekkür ediyorum,seninle tanışmak çok güzeldi .

Kids Music Class ‘ın güzel sahibi Ahu Hanım’a da çok teşekkürler, sizinle tanışmakta çok güzeldi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın