İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

19.Blogger Anne Blogger Baba Toplantısı'da Böylece Bitti

19.Blogger Anneler Blogger Babalar toplantısı da bu şekil de bitti..

Bu ay ki konuk ise herkesin bildiği ve yakından takip ettiği bir anne-baba ve çocuklara özel ilk alışveriş kulübü olan unnadó.com ‘du. İlk yapmış oldukları organizasyona haftaiçi olduğu için katılamamıştım ve bunu birçok kere ManyakAnne olarak bildiğimiz ve takip ettiğimiz Şebnem’e söyleyip duruyordum.Gelemedim, kaçırdım,birdaha yaparsan bu sefer kesin izin alıp gelicem deyip durmuştum ve Şebnem Ekim ayı blogger etkinliğinde olacaklarını söylediğinde hemen senelik izinlerimden kullandım,bu fırsatı birkez daha kaçıramazdım.

unnadó.com hakkında çok güzel şeyler öğrendim. Getirmiş oldukları çantaları çok ama çok beğendim. Gerçekten kullanışlılar, emziği koyabilmemiz için bile çantanın içinde bir bölme vardı, hatta ıslak mendili çantanın bir bölümü var oraya koyuyorsunuz,bittikçe orada alıyorsunuz. Nasıl değişik şeyler çıkıyor böyle günler geçtikçe valla.

unnadó.com üç yıl önce 3 kişi olarak yollarına başlamışlar.Kuruculardan Göktuğ bey bize unnadó‘nun kuruluş aşamasında yaşamış olduklarını anlatırken öyle güzel ve içten anlatıyordu ki çok güldük, eğlendik ve güzel şeyler öğrendik. Ama unnadó‘nun ne anlama geldiği hakkındaki sırları hala devam ediyor. Söylemiyorlar bir türlü 🙂

_MG_9479

Unnadó gelirken biz bloggerlar için de hediyeler getirmiş. Çok teşekkürler gerçekten güzel birgün geçirdik sizinle. Sizi tanımak ve unnadó hakkında bilmediklerimizi öğrendiğimiz için de şanslı olarak görüyorum kendimi.

[nggallery id=50]

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın