#tavsiyeevinde Çalıkuşu İzledik

#tavsiyeevinde Çalıkuşu İzledik

23 Ekim 2013 4 Yazar: Aile Merkezi

Tavsiye Evi açıldığı andan itibaren takipçisiydim ve evi çok merak ediyordum.Giden arkadaşlarımı gördüğüm zaman hayranlık içinde fotoğraflara bakıp yazılan yazıları okumuştum. Renan Tavukçuoğlu ile de görüşüp onunla tanışmak çok istiyordum.Veee o güzel yazı karşıma geldi. Tavsiye Evi’nde tavsiye melekleri ile birlikte Çalıkuşu dizisi izlenecekti bende yorumumu bıraktım.Hiç aklımın ucundan bile geçmiyordu bana çıkacağı.O şanslı 10 melekten biri olduğum için gerçekten çok mutluyum.Diğer 10 melek arasından başka etkinliklerde beraber olduğum blogger arkadaşları da görünce çok sevindim.

Tavsiye Evi’n de neler var merak ediyorsunuz değil mi? Mutfağı, banyosu, salonu,oturma grubu,çocuk odası, kendi çalışma odaları veeee televizyon…Biz bunların hepsine bayıldık diyebilirim. Hepsi akıllı ürünler ve tek düğmeye bastığınız zaman neler yapabiliyorlar görmelisiniz.Tavsiye Evi’ne gittiğimiz anda kapı öyle güzel güler yüzle açıldı ki resmen kendi evimize gelmiş gibi hissettik.Renan hanım zaten ilk andan itibaren burası sizin eviniz, istediğiniz gibi karıştırabilirsiniz demişti eee bizde meraklı bloggerlar olduğumuz için bunları karıştırmasak olmazdı ve başladık mutfağı karıştırmaya…

tavsiyeevi

 G.OnTheBlog un sahibi ile mutfaktaki ürünleri talan ettik, mutfak dolapları, kullanılan ürünler herşey çok güzeldi…

tavsiyeevi1

 Kızlar karıştırmaya bende onları çekmeye devam ettim 🙂

tavsiyeevi2

Çalıkuşu’nu izlerken Kamuran’da aramızda olsun diye twitterdan birşeyler yazdık ama ondan hiç ses çıkmadı.Belki sesimizi birileri duymuştur. Birdaha ki sefere o da gelir .Biz gerçekten çok eğlendik. Bir melek gelirken kurabiyeler getirmiş.Ben tabi ki yemedim İpek 1cimcime’ye getirdim. O da görünce “Anneeee bana mıııı aldın?” diye sordu. Çok hoşuna gitti.Örgüler örüldü,sohbetler edildi, dizi hakkında konuşuldu, eee kadınlar bir yere gelince hiç konuşmadan duramazlarya bizde aynı o şekildeydik. Çok ama çok eğlendik, değişiklik oldu bize de .Herşey için teşekkür ediyorum, en kısa zamanda tekrar da görüşmek istiyorum.Tavsiye Evi Anadolu yakasında ve gitmesi çok kolay. Bence takipte olun hatta Tavsiye Meleği olursanız bazı ürünleri ilk siz tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Bu güzel organizasyonda kimler vardı benim tanıdıklarım tabi ki ama başka bloggerlarda varsa mutlaka yorumlarını bıraksın:

www.gontheblog.com

defnenil.blogspot.com

nisankaraahmetoglu.blogspot.com

Bu gece fotoğraf çekmeden duramazdım tabi ki ,hadi buyrun…

[nggallery id=51]