İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İmza:Ben

Banu Özkan Tozluyurt bizim hayatımızda çok önemli olan kişiler arasında gerçekten.Melek annesin denir ya işte bizim içinde Banu hanım melek bir anne.Geçen sene röportajımızı yaptığımızda ilk olarak bizimle birlikte böyle bir seri çıkaracaklarını duyurmuştu.Bizim için gurur verici birşey gerçekten.İmza:Kızın çıktığında kitapta yer alamamıştım ama babama mektubumu yazmıştım.Kitap fuarında da bu serinin yaratıcıları olan 3 güzel kadın ile tanıştık.Daha sonra İmza:Karın çıktı, sevdiğim insana yazdım birşeyler ve mektubumu gönderdim.Benim için nasıl bir heyecandı anlatamam.Şimdi de heyecanla beklediğimiz 3. kitap geliyor,bakalım bu kitapta neler anlatılacakmış,bilgiler şu şekilde :

“Kadın Mektupları” 3’lememizin İMZA:KIZIN ve İMZA:KARIN’dan sonraki son ayağını sizlere duyurmanın heyecanı içindeyiz.

Sonuncu kolektif kitabımın adı: İmza: Ben.

Hayatımızda önemli yer işgal etmiş, bir iz bırakmış kime neyi söylemek istiyorsak ona seslenebiliriz; minnetimizi yeterince gösteremediğimizi düşündüğümüz annemize, o doğduktan sonra hayatımızın anlam kazandığını düşündüğümüz yavrumuza, bizim hayata tutunmamızı sağlayan öğretmenimize, kırgın olduğumuz bir dosta, patronumuza, hatta hatta gelecekteki ya da geçmişteki kendimize…. Söyleyemediğimiz, içimizde kalmış ne varsa….

Bu seferki kitap Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı (TÜRGÖK) yararına. Üstelik sonunda sesli kitap haline de getirilecek.
Birlikte yepyeni ve güzel bir maceraya da merhaba…

http://www.youtube.com/watch?v=utFa9Rs-7qk

Mektup Son Gönderim :30.11.2013

Mail Adresi: imzaben@hotmail.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın