İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

#İlknurunEventi İle Yaza Veda Blogger Buluşması

Havaların iyicene soğumasının ardından artık yaza veda etmenin zamanının geldiği düşünürken İlknur’un Dünyası güzel bir etkinlik yapacağını söyledi.Katılır mısın diye sorduğunda hiç tereddüt etmeden EVET demiştim. Yapmış olduğu etkinliklerin ne kadar anlamlı ve önemli olduğunu bildiğim için belki de ama gerçekten yeni insanlar tanıyıp o güzel ortamda bulunmak istedim.

5 Ekim’de Balon Cafe‘de gerçekleşen bu güzel etkinlikte bulunduğum için gerçekten çok mutluyum.İlknur hanımla tanışmak ve yeni blogger arkadaşlarla tanışmak kadar güzel birşey yoktu. Ankara’dan #İlknurunEventi için o kadar yolu göze alıp gelen ve yorgun olmasına rağmen bütün enerjisini bizlere göstere Gülsen Doğan ‘a da teşekkür ediyorum.#İlknurunEventi ‘n deki bloggerlar için Tarçın Pasta Evi ‘nin hazırlamış olduğu muffinlerin tadı da müthişti grçekten.İlknur hanımın bizler için hediyeleri bitmemişti gerçekten .Elimiz kolumuz dolu olarak Balon Cafe’den ayrıldık. Buarada unutmadan söyleyeyim İlknur hanımın bir TV çekilişi oldu.Katılan bloggerlar arasından çekilişle bir kişi 22″ tv ye sahip oldu, bunu da kazanan Ateş Böceğimin güzel annesi Müge Köklü Atik oldu.Şansınız bol olsun güzel annemiz bizim.

#İlknurunEventi ‘n de bizlere bu güzel hediyeleri gönderen bütün firmalara ve İlknur hanıma çok ama çok teşekkür ediyorum.Hediyeler o kadar ince bir şekilde hazırlanmış ki gerçekten hepsi mükemmeldi.İpek 1cimcime ile tektek hediyelerimizi açtık, her ürünü alıp “Anneee bu benim miiii?” diye sordu. #İlknurunEventi ‘nde bulunan firmalara bir göz atarsak :

Unilever

Knorr

Selpak

Pastel

Kozmia

Algida

Dore Çorap

Chine Glaze

Lila Kutu

Bioblas

Yves  Rocher

Revigen

Adım Adım

Restorex

Nurigen

BioNem

Otacı

Apolena

Bumerang

Tanaçan Kozmetik

Birbirinden güzel blogger arkadaşlar da vardı. Onlardan bahsetmemek olmaz tabi ki.Yeni tanışmış olduğum bloggerlar arasında hamişte vardı.Artık o da anne olacak ,Allah isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin. Evet #İlknuruunEventi ‘nde olan bloggerlara da bir göz atarsak ,kimlerin bizlerle olduğunu görmüş olacaksınız. Ben katılan herkese birkez daha teşekkür ediyorum.İyi ki sizlerle tanıştım, iyi ki İlknur hanım böyle güzel ve anlamlı bir etkinlik yaptı,Hepiniz Süpersiniz…

İlknur’un Dünyası

Gulsen Doğan

1 Baba 1 Anne

G.On The Blog

Bir Kadın Yazıyor

Bal Yanağın Hikayesi

Müge Köklü Atik

Yar Bana Bir Eğlence

Makyajlı Kareler

Tarçın Pasta Evi

Kırık Şemsiye

İstanbul Kazan Ben Kepçe

Bademle Büdük

Biricitin Yeri

Şeker Mutfağımız

Defne Nil

Masumiyet Çileği

Etkinlik sonunda yaza veda ederken Algida’nın göndermiş olduğu dondurmalardan da yememek olmazdı tabi ki ,bizde #ailemerkezi yolda dönerken yedik, teşekkür ediyoruz.

Eeee artık çekilen fotoğraflara sıra geldi değil mi?Neler yaptık merak ettiniz sanırım.Hadi buyrun…

[nggallery id=52]

8 Yorum

Bir cevap yazın