İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Phyto ve Lierac İle Güzel Bir Gün Geçirdik

Ailece güzel bir organizasyonla karşınızdayız.

1Baba ,1Anne ve 1Cimcime… İpek 1cimcime uzun zamandan beri 2 Yaş Sendromun da olduğu için biraz sıkıntılar yaşadık aslında ben yaşadım diyebilirim. Her annenin dert ettiği şeyler aslında ama büyütmemek gerekiyormuş onu anladım. Sabredeceğiz ve bunun biteceğine inanacağız.Gelelim bizim bu güzel organizasyon da yaptıklarımıza…

Güne güzel bir yer de ve sevdiğimiz insanlarla birlikte başlayınca çok güzel oldu. Blogger anneler aileleri ile gelmişti ve İpek 1cimcime ilk defa onlarla tanışıyordu. Biraz minnoş ve küçük olduğumuz için onların yanında ufacık kaldı benim prensesim ama çok eğlendi. Hep birlikte Fortis Sosyal Tesisler’de kahvaltı yaptıktan sonra Ales Groupe’tan marka müdürü Hazal Vurgeç bize çok güzel bilgiler verdi.

İpek ve arkadaşları

Saç ve vücut bakımı hakkında anneler hep sorun yaşamış ve bunun hakkında da bilgi almak için araştırmalar yapmışlardır. Her kadının güzel olmaya,bakıma ihtiyacı vardır. Saçınıza fön çektiğinizde bile ne kadar değişiyorsunuz düşünün artık. Bakım ,kadınlar için çok önemli gerçekten.Sen yapıyor musun? diye soranlarınız oluyordur kesin ne yalan söyleyeyim yapmıyorum . Kremler kullanıyorum fakat ne bileyim en ince ayrıntısına kadar kullanmıyorum. Yok gecesi ayrı gündüzü ayrı sürmüyorum. Neyse biz kahvaltıdan sonra Phyto ve Lierac hakkında bilgiler aldık.

Phyto ,Bitkilerden Gelen Güç…

1946 yıllarında Patric Ales ,kadınları daha da güzelleştirmenin dünyada ki en güzel iş olduğuna karar vererek bu yola adım atmış.Doğaya olan inancı, bitkiye güveni ,etkili sonuçlar arayışı ve saça olan güveni ile bu istek daha da artmış. Phyto saçlarınızın doğru bakıma kavuşması için en iyi bitkisel güce sahip olduğunu garanti etmektedir.

Patric Ales ,sağlıklı saç derisine sahip olmayan saç güzel olamaz … demiştir. Ne kadar doğru değil mi? Saçlarımız bizim aynamız gibi aslında ,biz ne kadar iyi bakarsak o kadar canlı olurlar. Biz onların bakımlarını doğru ürünler ile yapalım ki onlar da bize karşılığını göstersinler.Saç bakımını da 4 farklı kategoriye ayırarak daha iyi bir sonuca ulaşmamıza yardımcı olmaktadır:

  • Temel Günlük Bakım
  • Güzellik Bakımı
  • Saç Derisi Bakımı
  • Saç Boyaları

Saç bakımı için bu kategoriler belirlenirken vücut için neler yapılmalı, hangi kremler kullanılmalı diye merak içinde Hazal hanımı dinlemeye devam ederken bizleri Lierac ile tanıştırdı.Farklı cilt tiplerine uygun cilt bakımı yapmamızı sağlamaktadır. Hamilelik dönemimizde bazı annelerimizde çatlaklıklar olabiliyor bunları gidermek için Phytolastıl Gel kullanılması önerilmektedir.Phytolastıl Gel çatlak oluşumuna meilli yerlerde günde 1 kez masaj yaparak uygulanır.Hamilelik döneminde oluşan çatlaklıklar için 3.aydan itibaren kullanılmaya başlanmalıdır.Bitkisel içeriğe sahip olduğu için göğüs,kalça,karın,basen bölgelerinde kullanılabilir.Aydınlatıcı cilt serumları ,Çatlak görünümünü azaltmaya yarayan serumlar ile de vücut için bakımlar da bunlarla sağlanabilir.

Ankaralı Annelerden herkesin ardanınannesi olarak bildiği Bahar’da bizlerleydi. Ankara’dan gelmesi bizi çok mutlu etti. İnternetten görüşüp böyle farklı şehirlerde olunca insan tuhaf oluyor. İstanbul’a gelmiş ve bu organizasyonda da görüşmek gerçekten güzel oldu.İyi ki geldin Bahar 🙂

Bahar ve biz

Fotoğraf çekmeden duramayan biz bugünde çok güzel fotoğraflar çektik. Şunu farkettik ama ailece hiç fotoğrafımız yok 🙁 Hadi o gün neler yapmışız,nasıl eğlenmişiz fotoğraflar ile buyrun …

[nggallery id=48]

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın