Seninle Oyun Oynamak Çok Güzel

24 Eylül 2013 0 Yazar: Aile Merkezi

İpek 1cimcime büyümeye devam ediyor ee büyüdüğü için de oyuncak seçimlerimizi ona göre yapmamız gerekiyor. 2 .yaşımız bitti ve bitmesiyle beraber maalesef sendromlar çok fena bize uğramıştı. İpek 1cimcime nin ve bizim yaşamış olduğumuz 2.yaş sendromu hakkında yazımıza gitmek isterseniz buyrun

Oyuncak seçimi çok önemli olduğu için yaşına uygun neler alabilirim derken yine her zaman ki gibi Toyzzshop.com a uğradık. Daha önceden Aklımda Kalanlar bölümüne eklemiş olduğum oyuncaklar vardı. Bunu seçerken de İpeğin yaşı ve cinsiyetine göre seçmiş ve belirlemiştim. Site de bu gerçekten çok önemli bir ayrıntı benim için. Kafasını dağıtması ve el becerilerini geliştirebilmesi için artık oyun hamurlarına geçmemiz gerektiğini bildiğim için Play Doh Dörtlü Oyun hamuru ve Play Doh Masal Setini aldım, eee bide Hello Kitty çanta almazsam olmazdı.

Play Doh

İpek 1cimcime kargomuz geldiği zaman çok ama çok sevindi. “Annee hamuyyy,yapalım mı?” diye sorması yok muydu var ya o anda öptüm kuzumu, yapalım hadi dedim. Dörtlü hamur setimizden hamurlarımızı aldık, Play Doh Masal Seti’nin içinde de kalıplar vardı. Onlarla birlikte çok güzel eğlendik. Her akşam yaklaşık bir saat birlikte Play Doh Oyun hamurları ile oynuyoruz. Hamurun yumuşak olması İpek 1cimcime nin narin elleri için çok önemliydi. Bazı oyun hamurları gibi sert ve çabuk kuruyan değil. Play Doh Masal Setimiz ile de hem masal okuyoruz hem de masalda geçen şeyleri hamurlarımız ve kalıplarımız ile yapıp bak kızım böyle yapmışlar, bak bunlar da kırıntıları dedik ve çok eğlendik.

Bu arada İpek Hello Kitty çantası olmadan dışarıya çıkmıyor. Önünde ki küçük fermuarlı yerine de tokalarını koyuyor. Eğer çocuklarınızın yaşı 2-3 yaş arasındaysa bence mutlaka bunları alın. Biz çok memnun kaldık valla. Eeee İpek 1cimcime de biraz düzeldiği için Oyun Oynamak onunla Çok Güzel Oluyor.

[nggallery id=47]