Bu Kitap Göz Yanıltır!

17 Eylül 2013 23 Yazar: Aile Merkezi

 Geleceği mi görmek isterdiniz, geçmişe dönmek mi? Peki ya seçiminiz sizi mutlu etmezse? Unutmayın, her şey göründüğü gibi olmayabilir…

Her bir kitabı duyular üzerine kurulu olan Sır serisi, bu kez de görme eylemi etrafında şekilleniyor. Bu Kitap Göz Yanıltır başlığını taşıyan dördüncü kitap, önyargılı davranmamak gerektiği mesajını başarıyla veriyor.

Sinyor Hugo’nun ‘Zaman Yolculuğu Çikolatası’nı yiyen Cass, atası Soytarı ile buluşmak ve bir yandan gerçek anne babasının kim olduğunu öğrenmek bir yandan da Sırrı çözmek için geçmişe gidiyor. Ancak bu kez sadece zihnen değil bedenen de kendinden geçiyor ve birden komaya giriyor. Elbette bu durum, sevgili arkadaşı Max-Ernest’ı çileden çıkarıyor. Geçmişte yaptığı yolculuk sırasında bir kahin, soytarı ve ezeli düşmanları Lord Firavun ile karşılaşan Cass için zaman hızla tükeniyor. Çok geçmeden, elde ettikleri sihirli monoklü doğru yerde kullanmaları ve şifreli mesajları çözmeleri gerekiyor…

Geçmiş ile şimdiki zamanı harmanlayarak sıradışı olay örgüsüne renk katan gizemli yazar, okurları şaşırtmaya devam ediyor.

Bu Kitap Göz Yanıltır‘ın ufak bir sırrı ortaya çıkardığını da belirtmek gerek. Her zamanki gibi renkli, eğlenceli ve heyecanlı bir hikaye okumak isteyenler için biçilmiş kaftan!

BU KİTAP GÖZ YANILTIR ! Sizin olmasını ister misiniz?

 Sadece yapmanız gereken yazımızın altına yorumunuzu bırakmanız.Bu heyecanlı hikayeyi merak mı ediyorsunuz?Hadi şansınızı deneyin.24.09.2013 e kadar yorumlarınızı bırakabilirsiniz.1 kişi bu güzel kitabı kazanacak.

bu kitap göz yanıltır