İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dr.Dottie İle Tanışmak İster Misin?

 Sizleri, Disney’in yeni karakteri Doktor Dottie ile tanıştırmak istiyoruz!

Doktor Dottie annesi gibi bir doktor olmak isteyen altı yaşında bir kız çocuğu. Herkesin “Doktor” olarak tanıdığı Dottie oyuncaklarını ve bebeklerini tamir ediyor. Neredeyse şimdiden bir “doktor” sayılır! Stetoskobunu taktığında tüm oyuncak dostları Maviş, Kuzucuk, Kardan Adam, Baloncu Maymun sihirli bir şekilde canlanıyor ve birlikte neşeli maceralar yaşıyorlar.

Doktor Dottie ve İlaçları serisi çıkartmalı öykü kitaplarından oluşuyor. Doktor Dottie’nin Okumaya Başlıyorum serisi içindeki kitapları ise el yazısı ile hazırlandı. Her neşeli öykünün ardından çocuklara mikroplar, alerjiler ve doğru beslenme gibi konularda önemli bilgiler veriliyor.

Bu kitap ile tanışmak ister misiniz?

Doktor Dottie ve ilaçları sersinin :Yüzme Dersleri ve Baloncuk Kontrolü

Doktor Dottie ‘nin Okumaya Başlıyorum serisinin:Tozdan Uzak ve Gizemli Mavi Benekler

2 ayrı seri olan bu güzel kitapları 2 okuyucumuza vermek istiyoruz.Sadece yapmanız gereken yazımızın altına yorumunuzu bırakmanız.Bu iki seriden biri sizin olabilir.Hadi şansınızı deneyin.11.09.2013 e kadar yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

 

 

43 Yorum

  1. Zeynep 4 Eylül 2013

    Kızım için uzun süredir kitap alamıyorken, bu kitapları sizden alabilmek ve kızımı mutlu etmeyi çok isterim, bu aralar mutlu olmaya ihtiyacı var

  2. Şule AktaŞ 10 Eylül 2013

    3 ve 1 yaşlarında iki kızım var. büyüğü hadi neyse de küçüğü bile bayılıyor kitaplara. resimlerine bakıyor tek tek sayfalarını çeviriyor ve fotoğraflara isimler veriyor kendi diliyle :)) kuzularım bayılır. onlar için çok ama çok istiyorum. sevgiler…

  3. Canan 10 Eylül 2013

    Son dakikalarda çekilişi yakaladım. Yararlı bir kitap olacağını düşünüyorum, kazanana şimdiden hayırlı olsun 🙂

Bir cevap yazın