Hello Kitty Her Şekilde Çok Güzel

Hello Kitty Her Şekilde Çok Güzel

23 Ağustos 2013 0 Yazar: Aile Merkezi

İpek 1cimcime büyüdükçe istekleri artmaya hatta oyuncak seçimleri bile değişmeye başladı. Alışveriş yaparken öyle dükkanlardaki ürünlere saldıran çocuk olmadı.Biz alırsak sevindi, almadığımız zaman da niye almadınız diye kendini yerden yere atıp ağlamadı.Bu bakımdan şanslıyız galiba.

Zaman hızla ilerlerken gördük ki İpek legolarla oynamayı çok seviyor. Onlarla oynarken üst üste koymalar, takıp birşeyler yaptığı zaman sevindiğini görmek bizi de çok mutlu ediyordu.İnternette gezerken farklı legolar,bloklar bulabilir miyim diye gezinirken karşıma Toyzz Shop ‘un internet sitesi çıktı. Androni Bloklar adı altında çok değişik ve farklı şeylerin olduğu bölümünü incelemeye başladım.Siteye girdiğiniz zaman kız ve erkek çocuklarına ve yaş gruplarına göre de oyuncak seçme imkanını görünce bu bölümdeki blokları tektek inceledim. 2-5 Yaş arası çocukların oynayabilmeleri için uygun olan,parçalarının çok küçük olmaması, renkli olması,Hello Kİtty olması belki de bu güzel oyuncağı almama neden oldu.

İnternetten devamlı alışveriş yaptığım ve bu sıralar dışarı çıkma imkanım olmadığı için Toyzz Shop internet sitesinden siparişimi verdim.Ne aldım diye merak ettiniz değil mi? Hello Kitty Fayton, çok güzel bir oyuncak. Hem Hello Kitty olması hemde aradığım ürünün değişik olması beni bunu almaya çekti .Siparişimi akşama doğru vermeme rağmen 2 gün içinde siteden kontrol ettiğimde kargoya verildiğini gördüm. Hediye paketinin de kızlara uygun pembe bir şekilde yapılması çok sevindirdi iyi ki siteye üye olurken kızım olduğunu belirtmişim.

Toyyz Shop Hediye Paketi

Kargo geldiği zaman İpek 1cimcime ‘nin paketi açışını, “Anneee bu ne?” diye soruşunu ve babamızında birsürü fotoğraf çekişini unutamam.”Ayyy” diye diye paketi açmaya çalışan cimcime aldığım oyuncağı görünce çok ama çok sevindi.Açtık hemen babasıyla birlikte yaptı, Hello Kitty ‘i alıp alıp “Ayyy” demesi babasına göstermesi çok güzeldi.Doğru bir seçim yaptığımı onun sevincini görünce gördüm.Oyuncak gerçekten çocuklar için çok önemli.Onlara birşeyler öğretiyorsa, ürettiklerini gösteriyorsa ,yaratıcılığını arttırıyorsa,hayal kurduruyorsa işte o oyuncak kaçırılmamalı bence. 49,90 tl ye aldığım Hello Kitty Fayton’u mutlaka sizde çocuklarınıza almalısınız. Ailece kaliteli zaman geçirmek için bu bloklar bire bir.

Toyyz Shop

Sizlerde dışarı çıkamıyor ve internetten devamlı alışveriş yapıyorsanız bence Toyzz Shop tam size göre.Çeşitli ödeme koşullarının olması da güzel birşey.Ben Aklımda Kalanlar bölümü oluşturdum ve aklıma takılan ,beğendiğim oyuncakları oraya kaydettim.İlerleyen zamanlarda oradan kolaylıkla alıp İpek 1cimcime ile oynarken güzel vakit geçireceğimize eminim.

Hello Kitty

[nggallery id=44]