İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uygun Fiyata Almak İçin Mutlaka uygunadim.com'a Uğramalısın

Bayram öncesiydi ve bazı zamanlar elinizin altında birşey kalmaz ve alışveriş listenize eklemeye başlarsınız.Bende öyle yapmaya başlamıştım.Evde azalan, biten ne varsa listeye yazmıştım.Alınması için bekliyordu. Daha sonra Müge bir siteden bahsetti,uygunadim.com . Yeni bir siteydi ama onun önerdiği bir site olduğu için dikkatimi çekti ve incelemeye başladım.

Eşimle beraber oturduk siteye baktık ve çok beğendik.Niye mi? Çünkü site de yok yoktu.Diğer alışveriş sitelerinden farklı olarak temizlik ürünleri,bakım ürünleri,çocuklar için süt,bez alabileceğimiz bir site ve hepsini aynı alışverişte alabiliyorsunuz.Bu bizim için en büyük öncelikti.Kampanya süresinin bitmesini beklemeden istediğiniz ürünlerin hepsini tek bir sepette alıp alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Biz bayram öncesinde alışverişimizi yaptık ve o gün akşamı beni uygunadim.com dan aradılar.Çok şaşırdım.”Burcu hanım siparişiniz tamamlandı ve bugün kargoya veriyoruz” dediler.Böyle birşey görmedim bu zamana kadar ve çok hoşuma gitti.Güvenim arttı diyebilirim.Müge sayesinde bu siteyle tanıştık ve galiba artık ordan çıkmayacağım.Çalışan anne-baba olduğumuz için bazı zamanlar markete bile gitmeye zamanımız olmuyor.Buradan istediğimiz ve devamlı kullandığımız ürünler olduğu için hiç düşünmeden alışverişimi yapabiliyorum.Sizlerde mutlaka deneyin,bakın.Bir kere de olsa alışveriş yapın ve kalitesini,zamanlamasını görün.Bu arada alışverişinizi yaptığınız zaman “Ne zaman kargoya verilmesini istersiniz”diye bir bölüm var.Bence bu bölümde çok önemli ve alışveriş yaparken gözden kaçınılmaması gereken bir özellik.Alışveriş listemdeki herşeyi aldı.Hepsi de bana bayram hediyesi gibi geldi gerçekten.

Uygunadim.com a baktığınız zaman PARTNER KOD diye birşey göreceksiniz.Bu koda bağlı olduğunuz zaman ürünleri indirimli olarak alıyorsunuz.Biz Müge sayesinde üye olarak indirimli almaya devam edeceğiz.100 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA fırsatınından da yararlanmış olursunuz.

Mutlaka siteyi inceleyin,ürünleri karşılaştırın ve ne kadar uygun olduğunu görün.Kargonuz size MNG Kargo ile gönderiliyor.Siparişin e kısa zamanda hazırlanıp aynı gün kargoya verilmesi çok avantajlı bence.Hadi alışverişe başlayın.

Avent Annesi olarak bildiğimiz Müge‘ye bizi bu siteyle tanıştırdığı için çok teşekkür ediyoruz.

Siparişimin en iyi şekilde elime ulaştığı ve eksiksiz bir şekilde geldiği için de uygunadim.com a teşekkür ediyoruz.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın