İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anneler Gününü Kutladık

İkinci Anneler Günüm yaklaşıyordu ve artık İpek “Anneeem” diye boynuma sarılabiliyordu.Canım yavrum benim ,her geçen gün yeni şeyler öğrenip beni mutlu etmeye devam ediyor. Mayısın ikinci haftasının yaklaşmasıyla beraber bizde ki heyecan artmaya başlamıştı. Anneler Gününde ne yapacağız? nasıl geçecek merak ediyorduk.#SosyalAnneler olarak biz de sosyal medyayı kullanan annelerle beraber Hippo Parti ve Oyun Evinde bir kutlama yapalım dedik ve 11 Mayısta bunu gerçekleştirdik.

Anneler Günüm kutlu olsun

Hazırlıklarımızı en güzel bir şekilde yaptık.Kendimiz temin etmiş olduğumuz bir ürün kutusu hazırladık ve bunun yanında da Fresh’n Soft’un bize vermiş olduğu hediyeleri annelere vermek üzere güzel bir çanta içerisinde hazırladık. Küçük bir çanta içersine de renkli renkli çikolatalar aldık. O gün herşeyin en güzeli olmalıydı ve oldu da. Balıkesir’den gelen Anne Ayça’da etkinliğimize katıldı ve çok keyifli birgün geçirdik. 30 anne çocuklarıyla beraber geldi. Her zaman ki gibi yine çerçevemiz vardı, bu sefer çerçevemize kendi logomuzu bastık. Artık bizim bir #SosyalAnneler olarak bir logomuz bulunuyordu. Sosyal medyayı kullanan bütün anneleri #SosyalAnneleri takip etmelerini öneriyoruz. Tatilin girmesinden dolayı şuanda etkinliklerimize ara verdik ama Eylülden sonra yine güzel şeyler yapmaya ve sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Sosyal Anneler hakkında bilgi almak ve takip etmek isterseniz bilgilerimiz şu şekilde

http://sosyalanneler.blogspot.com/

@SosyalAnneler

www.facebook.com/SosyalAnneler

instagram:SosyalAnneler

Anneler

Hippo Parti ve Oyun Evi’nin sahibi Funda hanıma çok teşekkür ediyoruz. Bize ev sahipliği yaptı. Gelen çocukların eğlenebilmesi, güzel vakit geçirmesi içinde ablalar bulundurmuştu. Kamera sisteminin olmasından dolayı anneler çok rahattı. Çoğu oyun yerlerinde bu sistem olmayabiliyor, anneler bahçede Funda hanımın ikramlarından alırken çocuklarının yanlarında da oyun ablaları bulunuyordu. Neler yaptıklarını kamera sisteminden izleyebiliyorlar.Hippo Parti ve Oyun Evi çocuklarınız için çok uygun bir yer. Doğum günlerini ,özel günlerinizi orada kutlayabilir,keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Oyuncakların özenle seçildi, kız erkek çocukları için çeşit çeşit oyuncakların olması dikkat çekici. Bir top havuzu ,bir de zımplamaları için yer var. Bahçesinin olması da yaz aylarında yapılan etkinlikler için çok önemli. İki katlı olan bu yapı, Funda hanımın ve çalışanları ile sizleri bekliyor. Güler yüzlü bir insan hoşgeldiniz diyorsa işte o yer sizlerin güvenebileceği bir yer bence. Bir kez daha Funda hanıma ev sahipliği yaptığı ve bizi en iyi şekilde ağırladığı için teşekkür ediyoruz.

Hippo Parti ve Oyun Evi hakkında detaylar şu şekilde

www.hippoparty.com

Cebeci Cad. No:106 Akatlar – Beşiktaş -İstanbul

(212) 352 62 56

@HippoParti

Hippo Parti ve Oyun Evi

#SosyalAnneler olarak katılan annelere hazırladığımız hediyelerin yanında Hippo Parti ve Oyun Evi’nin sahibi Funda hanımında annelerimize hediyesi vardı. Bütün annelere çiçek hazırlamıştı. Çok düşünceli bir anne gerçekten Funda hanım. Herşey için teşekkür ediyor ve sizlerinde mutlaka oraya gidip görmenizi istiyoruz.

11 Mayısta #SosyalAnneler olarak kutlamış olduğumuz Anneler Günü maalesef o gün akşama doğru almış olduğumuz haber ile sarsıldı. Hatay Reyhanlı’da büyük iki bombalı araç patladı. 43 ölü ve ağır yaralıların olduğu haberini aldık.Biz Anneler Gününü kutlarken onlar ölen yavruları ,akrabaları için göz yaşı döküyordu.Hayat çok acımasız ve biz burda gülüp oynarken ,başkaları hayatlarını kaybedebiliyor.Ölen 43 kişinin mekanı cennet olsun, bir kez daha akrabalarına baş sağlığı diliyoruz. Hayat çok kısa ,bugün varız yarın olmayabiliriz. Reyhanlı’daki bu olay unutuldu sanılıyor ama unutulmayacak, kapanmayacak!

İşte bizim Anneler Günümüz bu şekilde geçti.Ben ikinci kez Anneler Günümü kutlarken, İpek “Anneeee” diye bağırıp boynuma sarılmaya hatta öpmelere devam ediyor. Allahım bütün çocuklarımızı ,evlatlarımızı korusun. Onları bizlerden ayırmasın,sağlık,huzur,mutluluk versin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın