İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

NEUTROGENA AYAK KREMLERİ

Parmak arası terliklerin, açık ayakkabıların, yüksek topuklu sandaletlerin mevsimi geldi.. Düzenli bakım yapılmazsa kuruluk problemi, topuk çatlakları ve nasır yaz boyunca ayakların peşini bırakmaz.  Dermatologlarla geliştirilmiş Neutrogena Ayak Kremleri yaz boyunca dış etkenlerden daha çok etkilenen ayaklardakikuruluk, topuk çatlakları ve nasır problemlerine kolayca son verir.

Dünyadaki en sert ve en soğuk iklim koşullarına karşı cildi korumak için 35 yıl önce Norveç’de yaratılan özel formül ile üretilen Neutrogena Ayak Kremleri, gliserinle zenginleştirilmiş eşsiz yapısı ile cildi sararak en kuru ciltlere anında ve uzun süreli rahatlama hissi sağlar.   Etkisi klinik testler ile kanıtlanmış Neutrogena Ayak Kremleri, 24 saat boyunca etkilidir. Yağlı veya yapışkan bir his vermez; özel formülü cilt tarafından kolayca emildiğinden çoraplarda  kalıntı bırakmaz ve leke yapmaz.

Sağlıklı ve pürüzsüz ayaklara sahip olmak isteyenlerin tercihi Norveç Formüllü Ayak Kremleri; kuruluk, topuk çatlakları ve nasır problemleri ile başa çıkan 3 farklı seçeneğe sahiptir.

Kurumuş / Hasar Görmüş Ayaklar İçin Neutrogena Ayak Kremi:

Ciltte 10 katmana kadar aktif nemlendirme sağlayan Neutrogena Ayak Kremi, ayak üzerinde sertleşmiş, pürüzlü bölgelerin ve çatlakların oluşumunu azaltır. Ayak derisi rahatlar, düzenli kullanım ile yumuşak ve pürüzsüz yapısını uzun süre korur.

Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi:

Kullanıldığı ilk günden itibaren çatlak topuklar üzerinde gözle görülür sonuçlar elde edilen Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi, cildi fark edilir derece yumuşak ve pürüzsüz hissettirir.  İçerdiği pantenol sayesinde ayakları rahatlatırken, formülündeki sodyum hiyalüronat ve gliserin ile cilde doğal nemini kazandırır.  Ayrıca, cildin esnekliğini geri kazanmasına yardımcı olan allantoin içerir.

Nasırlaşmış Ayaklar İçin Ayak Kremi:

Ayaklardaki nasırlaşmış bölgeleri azaltan Neutrogena Ayak Kremi,cilde yumuşak ve pürüzsüz bir his kazandırır.  İçeriğindeki exfoliant (soyucu) özelliği ile bilinen yüksek orandaki üre ile cilt üzerindeki kalın ve nasırlaşmış derilerin incelmesini sağlar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın