İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

1. İKİZ Gözüyle İKİZ Olmak Resim Yarışması

İKİZ Gözüyle İKİZ Olmak

İKİZ Gözüyle İKİZ Olmak Resim Yarışması

Türkiye’nin ilk ve tek ikiz,üçüz +çocukları ve ailelerinin derneği olan Sıra Dışı Annelik Derneği ,çok güzel bir yarışma yapıyor.İkiz gözüyle İkiz olmak resim yarışması 5-10 yaş arasında olan bütün ikiz ,üçüz + çocukların katılımlarını bekliyor.1.kez yapılan yarışmanın ilk konusu İkiz Gözüyle İkiz Olmak oldu.

Projenin Amacı:

Projenin düzenlenmesindeki amaç:   ikizler+ arasında olan özel bağın soyut dünyadan resme dökülmesidir. Bu özel bağın somutlaşmış halini kamu oyuna yansıtarak, farkındalık oluşturmaktır!

Katılım Şartları;

  • İkiz, üçüz, dördüz, beşiz olmak,
  • 5-10 yaş aralığında bulunan çoğul çocuklarımız “İKİZ Gözüyle İKİZ olmak” temasıyla Sıra Dışı Annelik Derneği Resim Yarışması’na istedikleri resim ve boya malzemesini kullanarak diledikleri kadar resimle katılabilecekler.
  • 35 cm x 50 cm ölçülerindeki resim kağıdına resimlerini yapacaklardır.
  • Yarışmacıları,  bilgi formu olarak; Katılımcı ikizlerin nüfus cüzdan fotokopilerini, ev adresleri, cep telefonu, e-mail adresi, ev telefon numaraları;  velinin imzası açık olarak yazılı olduğu bir katılım belgesini de göndermeleri bekleniyor.
  • Katılım Formu Ektedir;Resim Yarışması Katılım Formu lütfen bu formu eksiksiz olarak doldurup zarfın içine koyunuz.
  • Resimler sahiplerine iade edilmeyecektir. Katılımcılar, resimlerin her türlü haklarını Sıra Dışı Annelik Derneğine devretmiş olurlar. Kazanılan hediyelerin, devredilmesi veya nakit olarak takdim edilmesi gibi durumlar söz konusu değildir”.
  • Yarışmacıların resimlerini ve katılımcı formunu en geç 30 Nisan 2013 tarihine kadar, bir zarf içerisinde,

Daha fazla bilgi ve ayrıntılar için lütfen

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın