İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hoşgeldin Nisan!

Dop dolu bir nisan ayı bizimle.

Hayatımda hiç bu kadar yoğun bir ay olmamıştı.27 yıldan beri Nisan ayları her insanın yaşamış olduğu gibi geçiyordu belki de ama bu sene yani 2013 senesinin 4. ayı bizim için çok özel ve anlamlı oldu olmaya da devam edecek gibi.Neler oldu diye merak edebilirsiniz tabi ,sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum.Bazı zamanlar insanlar heyecanlarını,sevinçlerini sevdiği insanlarla paylaşırlar da çok ama çok mutlu olurlarya işte ben de öyleyim.

İlk olarak Mart ayında kendi aramızda kurmuş olduğumuz #sosyalanneler ile her ay buluşma planladık ve Nisan ayında da M.İrem Afşin bizlere Otizm hakkında bilgi vereceğini söylemiş ve 13 Nisan için Nivokido’da yerimizi ayarlamıştık. #sosyalanneler13NisandaBulusuyor dedik ve bu güzel organizasyonu yaptık.13 Nisanın gelmesini dört gözle bekliyoruz.

Nisan ayının ilk güzel haberini aldık ve Anne Bebek dergisinde bizlerde vardık.Aslıhan Gündüz’e bizlere bu özel ayda yer verdiği için teşekkür ediyoruz.Nisan ayı bizim için zaten çok önemliydi,daha da önemli oldu.Heyecanımız çok fazla bunu sizlerle paylaşırken de çok mutlu oluyoruz.Eğer sizler hala Anne Bebek dergisinin Nisan sayısını almadıysanız hemen alın.Hem bizi tanımış olursunuz hem de içindeki bilgileri okumuş olursunuz.Hadi biz Anne Bebek dergisindeyiz.

Bir kez daha annenize sarılın.

Nisan ayının ikinci haftası gelmiş ve güzel bir haber daha almıştık.Bu haber neydi diye merak ediyorsunuzdur kesin.Evet bizim için özel olan ve melek annelerimizden olan Zümrüt Özkan blogunda bize yer vermişti.YiyorumBuyuyorum.com da bu hafta bizler varız.Zümrüt hanıma çok teşekkür ediyoruz ve sizleri de bizi tanımanız için buraya bekliyoruz.

Herşey çok güzel olacak buna eminiz.

Sizler iyi düşündüğünüz sürece herşey çok güzel olur.Nisan ayı bizim ayımız,Nisan ayı farkındalık ayı,Nisan ayı baharın başlangıcı,Nisan ayı mutluluğun,heyecanın,sevincin geldiği ay,Nisan ayı herkes için böyle olsun.Biz çok mutluyuz herkes bizim gibi mutlu olsun.Nisan ayında yağan yağmurda dışarı çıkın ıslanın bunun keyfini yaşayın,kesinlikle çok güzel olacak buna eminim.Nisan ayını hadi sizde ölümsüzleştirin…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın