İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Her alışveriş bir bağış…

23 NİSAN’DA BİR ÇOCUĞUN HAYATINA DOKUNUN!

‘Okumak her çocuğun hakkıdır’ sloganıyla yürüttüğü çalışmalarla 18 yıldır dokunduğu hayatlarda fark yaratan TOÇEV ve çocuklara özel alışveriş kulübü Cocukfoni.com, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ortak bir projeyi hayata geçiriyor. Proje kapsamında, Cocukfoni.com, 1-23 Nisan 2013 tarihleri arasında yapılan her alışverişte TOÇEV’e 1 TL bağışta bulunuyor.

“Yarının dünyasının mutlu çocukların inşasıyla daha anlamlı şekillenebileceğine” inanan Cocukfoni.com, okumaya istekli ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan çocuklara eğitim hayatları boyunca destek olan TOÇEV ile birlikte düzenlediği proje kapsamında, 23 Nisan’da kendi çocukları ile birlikte bir çocuğu daha sevindirmek isteyen herkesi sosyal sorumluluk bilinci ile alışverişe davet ediyor.

Giyimden oyuncağa, çocuk mobilyasından gıda ürünlerine kadar; her hafta onlarca kampanyada ürün fırsatı sunan Cocukfoni.com’dan 1-23 Nisan tarihleri arasında fiyat sınırlaması olmaksızın yapılan her alışveriş, bir çocuğun eğitimine destek olmak demek. Haydi Siz de Dokunun!

 TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) hakkında;

TOÇEV, Türkiye’nin çeşitli illerinde maddi yetersizlik nedeniyle okuyamayan çocuklara bütün eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek vermekte ve çocukların temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. TOÇEV faaliyetleri ve projeleriyle beş milyon çocuğa dokunmuştur. Daha fazla bilgi için www.tocev.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cocukfoni.com hakkında;

Çocuklara özel alışveriş ve etkinlik kulübü olan Çocukfoni, çocuk alışverişinde fırsat arayanlar için hazırlanmış bir e-ticaret sitesidir. Her hafta onlarca kampanyada ürün fırsatı sunan Çocukfoni, internet üzerinden zahmetsiz ve güvenli alışveriş hizmeti vermektedir.

www.cocukfoni.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın