İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hayalinizdeki Google Doodle4 Tasarımını Yapın

Haftasonu OPTİMUM OUTLET AVM de birşey dikkkatimizi çekti.Çocuklar oturmuş resim yapıyorlardı.Ne diye dikkatle baktık ki Google Doodle4 tasarımı için çocukların katılımları için birşeyler yapıyor.Çocukların ve ailelerin çekimser görünmeleri bizi biraz üzdü.İpek 1cimcime büyük olsaydı onun mutlaka katılmasını isterdik.Çocukların o andaki yaratıcılıkları süperdi.2 çocuk masada oturmuş en güzelini yapmak için çalışıyordu.Bu görüntü süperdi.

Sizlerde çocuklarınızın buna katılması için öncülük edin.Google Doodle 4 hakkında bilgiler şu şekilde,hadi bakalım son katılım 1 Nisan,sakın unutmayın…

“Hayalinizdeki Google Doodle tasarımını yapın!Sizin tasarladığınız logonun 1 gün bıyunca milyonlarca kişi tarafından görülmesini sağlayın.Kazanan öğrenciye 10.000 TL tutarında burs,okulu için 15000 TL aynı teknoloji teşviği,ilk 10 finaliste ve öğretmenlerine ise nexus 7 tablet ödülünü kaçırmayın.Haydi sizde hemen yarışmaya katılın!

Kimler katılabilir?

              Yarışma, ilköğretim öğrencilerine açıktır ve iki gruba göre değerlendirilecektir:

  • 1. Grup: 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri
  • 2. Grup: 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf ve 8. sınıf öğrencileri

              Öğrencilerin çizimleri, aileleri veya okulları tarafından gönderilebilir.

Kazananların seçilmesi  

  • Jüri, her gruptan beşer kişi belirler.
  • Jüri, 05.04.2013 tarihinde, 10 çizimden oluşan seçimini açıklar.
  • 08.04.2013-12.04.2013 tarihleri arasında İnternet’te yapılan halk oylamasıyla en              yaratıcı tasarım seçilir.
  • Yarışmanın birincisi, tüm finalistlerin davet edileceği galada duyurulacaktır.
  • Birinci seçilecek çizim, 18.04.2013 tarihinde Google ana sayfasında bir gün              boyunca Google logosu olarak gösterilecektir.

Nasıl başvuracağım?

         Başvurular için, öğrencinin çizimini ve başvuru formunu içeren gönderilerinizi 1  Nisan 2013 Pazartesi gün bitimine kadar PK 362 AVPİM 34002 İstanbul adresine veya              doodleturkiye@gmail.com adresine taranmış şekilde ulaştırın.

Jüriler:Ahmet Arı (Doç. Dr.) ,Funda Kocabıyık, Hatice Ferhan Odabaşı ,Tan Sağtürk ve Yalvaç Ural.

http://www.google.com.tr/doodle4google

 

3 Yorum

Bir cevap yazın