İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Amerikalı Dahi-Steve Jobs

Doğan Egmont şubat ayında her zamanki gibi güzel ve etkileyici bir kitap çıkardı ve bunu büyük küçük herkesin beğeneceğine eminiz.Bizlerde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.Bu kitabı mutlaka alın ve okuyun Steve Jobs’un hayatı herkese örnek olacak bir kitap.

Sağınızda solunuzda bir iPod var mı? iPhone? iPad? Herhangi bir mp3 çalar? Hayatınızda hiç şarkı indirdiniz mi? Bilgisayarınızı bir fare ile mi kullanıyorsunuz? Bilgisayarda bir yazı yazarken hangi fontu kullanıyorsunuz, Times New Roman mı? Hiç bir Pixar filmi seyrettiniz mi, Kayıp Balık Nemo ya da Oyuncak Hikayesi örneğin? Peki bilgisayar ekranınız renkli mi?
Bunlara evet diye cevap verdiyseniz size bir sır verelim: bunların tümünü tek bir adama borçlusunuz: Steve Jobs.
Steve Jobs’ın hayatına dair pek çok eğlenceli anekdot bu kitapta yer alıyor. Jobs’ın üniversiteyi neden yarım bıraktığını, Apple’ı kurduktan sonra kendi şirketinden nasıl kovulduğunu, Pixar’ı nasıl kurduğunu, Apple’a tekrar nasıl geri döndüğünü ve 2000’li yıllara damgasını vuran ve yaşam tarzımızı, hayata bakış açışımızı, iş yapışımızı ve eğlence anlayışımızı baştan aşağı değiştiren büyük icatlarını nasıl hayata geçirdiğini merak ediyorsanız bu küçük, sade kitap sizlere göre. Büyük-küçük herkesin hayatına bir şekilde girmiş olan bu insanın hikayesi, özellikle çocuklara ve gençlere rol model olma niteliği taşıyor.

STEVE JOBS – AMERİKALI DAHİ
Yazan: Amanda Ziller
Çeviri: Yazgı Evrim Denizci
Fiyat: 12 TL
Sayfa sayısı: 143
ISBN: 978-605-09-1280-7

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın