Maximum Kart Müze Kart Oldu

21 Şubat 2013 0 Yazar: Aile Merkezi

maximum_muzekartİş Bankasının bu sıralar reklamlarında çok güzel bir olayın olduğunu gördüm ve inanamadım. Gerçekten var mı diye merak etmedim değil, hemen sitesine baktım ve koşulları okuyunca herkes içinde olacağını gördüm  ve galiba biz ailece bu fırsattan yararlanacağız. Hep istediğimiz fakat fırsat bulup ta çıkaramadığımız Müze Kart artık devamlı kullandığımız kredi kartımız olmuştu. 1 aylıkta olsa bu güzel fırsattan herkesin yararlanmasını öneriyoruz. Her yıl 1 ay boyunca kredi kartınızı Müze Kart olarak kullanabileceksiniz.300 e yakın Ören ve Müze yerlerine ilk girdiğiniz yerde ücretsiz geziniz başlayacak ve 30.gün sonunda bu hakkınız bitmiş olacak. Hadi bu fırsatı hep beraber kullanalım. www.muzekart.com da bulunan 300e yakın Ören ve Müze yerlerine bakın ve sizin hep merak ettiğiniz yere çocuğunuzu da alın gidin. Çocuklarla çok güzel vakit geçireceğiniz hatta sizlerin de ailece böyle bir güzelliği yaşamanız çok güzel olur. İş bankasına böyle bir şey yaptığı için çok teşekkür ediyoruz. Bizleri düşünen bir bankanın olması bizim için bir şans bence.

Ayrıntılı bilgi için lütfen siteyi inceleyin ,linkini ve bizim için önemli olan birkaç bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz. Keyifli günler ve geziler geçirmeniz dileğiyle.

  • Müzekart özelliği, mevcut Müzekart uygulamasında olduğu gibi Topkapı Sarayı içerisinde bulunan Harem Dairesinde, Efes Ören Yeri içerisinde bulunan Yamaçevlerde ve Göreme Açık Hava Müzesinde bulunan Karanlık Kilise gibi, taşıma kapasitesi düşük olan ve aşırı ziyaretçi yüklenmesi sonucunda tarihi dokusunun muhafaza edilemeyeceği düşünülen yerlerde geçerli değildir.
  • Bir aylık ücretsiz giriş hakkı her takvim yılının sonunda (31 Aralık) sona erecek olup, ilk giriş tarihinin Aralık ayı ortalarında olması halinde dahi kartın Müzekart özelliği 31 Aralık tarihinde sonlanacak ve kalan giriş hakkı süresi bir sonraki yıla devredilmeyecektir. Örn; 20 Mart 2013 tarihinde kredi kartı ile ilk kez bir müzeye ücretsiz giriş yapan müşterimizin ilgili kredi kartının Müzekart özelliği 18 Nisan 2013 tarihinde; 14 Aralık 2013 tarihinde ilk kez giriş yapan müşterimizin kredi kartının Müzekart özelliği ise 31 Aralık 2013 tarihinde sona erecektir.
  • Bir aylık süre zarfında aynı müze ve ören yeri azami iki kez ücretsiz ziyaret edilebilecektir.
  • Uygulamaya ziyaret tarihi itibariyle kullanıma açık, geçerli ve geri ödeme sorunu olmayan tüm İş Bankası kredi kartları dahil olup, Bankamatik kartları, ön ödemeli kartlar ve Ziraat Bankası Maximum kredi kartları dahil değildir.

Daha fazla bilgi için http://www.maximum.com.tr/ozellikler/muzekart.asp mutlaka bakın.