İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yarı Yıl Tatili Yaklaşıyor

Karne zamanı geliyor ve çocuklarımız ile yapacağımız çok güzel etkinlikler oluşturuluyor.Alışveriş merkezleri çocuklar için çok güzel etkinlikler oluşturmuş ve 2 haftalık sömestr tatili çok güzel ve eğlenceli geçeceğe benziyor.Anadolu yakasında bulunan bazı alışveriş merkezlerindeki eğlenceleri sizlerle paylaşmak istedik.Size yakın olan varsa bu fırsatı kaçırmayın ve uygun olan zamanda gidin gezin.Hem çocuğunuz hemde sizin çok eğleneceğinize eminiz.

Karne hediyesi alamadım diye üzülmeyin sakın bu alışveriş merkezlerine götürerek güzel vakit geçirebilirsiniz.Hadi yarından itibaren çocuklarınızla daha mutlu olun ve onlarla eğlenmek için elinizden geleni yapın.15 günlük sömestr tatili bu sene çok güzel geçmesi dileğiyle,çocuklarımızın başarıları hep artsın,mutlu,sağlıklı olsunlar.

Tepe Nautilus AVM de kitap okumaya ne dersiniz?Hadi bu fırsatı kaçırmayın.

TEPE NAUTİLUS AVM

Ümraniye Carrefour AVM de de çok güzel etkinlikler sizleri bekliyor.

Ümraniye Carrefour

Neomarin AVM de eğlence: 26 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinliklerimize tüm minik ziyaretçilerimizi bekliyoruz!

NEOMARİN

Minik ziyaretçilerimiz 26 Ocak Cumartesi günü Ahşap Maket Boyama, Kapı Süsü, Kitap Ayracı, Keçe Süsleme atölyeleri ile 14.00 – 18.00 saatleri arasında Optimum Çocuk Kulübü’nde hem eğlenecek hem de öğrenecekler…

OPTİMUM ÇOCUK KULÜBÜ

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın