İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

minika Doğum Günü Kutluyor

Minika tv yi bilirsiniz.Yayına başladığı günden beri büyük ilgi görmüş ve şimdi güzel bir etkinlik ile karşımızada.Sömestr tatilinin de gelmesiyle beraber çocuklar daha çok keyifli olacak.İstinye Park ve Novada Ataşehir AVM de yapılacak olan bu hafta sonu ki etkinliklere mutlaka katılın.Katılım ücretsiz ve sizleri ve çocuklarınızı süpriz hediyeler bekliyor.Biz Novada Ataşehir AVM de olucaz hadi sizde size neresi yakınsa bu hafta sonu alın çocuğunuzu gidin 🙂

minika’dan tüm çocuklara harika bir sömestr hediyesi.

26-27 Ocak tarihlerinde Novada Ataşehir’in büyük açılışında kurulacak minika Etkinlik Alanı’nda çocuklar eğlenceli bir hafta sonu geçirme fırsatı bulacak.

Yayına başladığı ilk günden itibaren en sevilen çocuk kanalları olan minikaÇOCUK ve minikaGO düzenledikleri ve sponsor oldukları etkinliklerle de adlarından söz ettiriyor. minikaGO’nun ikinci, minikaÇOCUK’un ise birinci yaş günlerini kutladığı günlerde, yine keyifli aktiviteler İstanbul’un farklı noktalarında çocukları bekliyor.

Sömestr’in ilk hafta sonu olan 26-27 Ocak tarihlerinde Novada Ataşehir’de kurulacak minika Etkinlik Alanı ile çocuklar hem eğlenecek hem de nitelikli vakit geçirecek. Boyama, maske yapımı, oyun hamuru ve rubik küp atölyesi gibi aktivitelerin yer alacağı etkinlik alanı, 11:00-19:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Eğlenirken öğrenmenin keyfine varacağınız minika Etkinlik Alanı’nı mutlaka ziyaret edin.

2 Yorum

Bir cevap yazın