Ocak Ayı Etkinlik Takvimi-Miniaktivite

Ocak Ayı Etkinlik Takvimi-Miniaktivite

6 Ocak 2013 1 Yazar: Aile Merkezi

Dolu Dolu bir Ocak ayı ile karşınızda yine Miniaktivite.Bizlerde sizlerle paylaşmak istedik,hem yeni yerlerini görmek hemde bu etkinliklerle çocuklarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz diye düşündük ,hadi bakalım size göre uygun aktivitelere mutlaka gidin.

Mini Aktivite Ocak Ayı Etkinlikleri

Ebru Atölyesi – 13 Ocak Pazar 11:30

Ney dinletisi eşliğinde Ebru Sanatı ile tanışacak olan minikler keyifli bir saat geçirecekler.Her katılımcının en az 5 çalışma yapacağı atölye çalışmamızda etkinlik sonrası seçecekleri bir eserlerine hep birlikte özel tasarım bir çerçeve hazırlayacağız. Günün sonunda kendi eserlerini sergilemenin mutluluğunu yaşayan minikler evlerine tatlı bir anıyla dönecekler.
Katılım Yaş Grubu: 2 Yaş ve üzeri
Katılım ücreti: 40 TL

Tansu Oskay ile “Bebek ve Çocukların Dili” Semineri – 20 Ocak Pazar 12:00

“Bebek ve Çocukların Dili” i takip etmek isteyen ebeveyn ve ebeveyn adaylarına hazırlanmış bir seminerdir.dünyadaki son gelişmeler olmak ve bu konuda erken, etkin ve başarılı 0-3 yaş “Z Kuşağı” Çocuklarının Konuşma ve Dil Becerilerini geliştirmek konusunda “Her Anne-Baba Çocuğunun bir an önce konuşmasını ve tüm hayatı boyunca da iyi bir konuşmacı olmasını ister.”

Eğitimin İçeriği:

Bebeğinizin doğduğu ilk günden 3 yaşa kadar olan dönemdeki Dil Gelişim Evreleri, Çocuklu Evde Yeni İletişim Dili, Bebek İşaret Dili, Televizyon ve Kitaplarla Çocuğun İlişkisi, Çocukların Davranışlarını Okuma ve Sözlü Geribildirim Verme Becerisi, Doğru Oyuncak Seçimi, Birlikte Oynanan Oyunlar, Konuşmaya Model Olurken Doğru ve Yanlış Ebeveyn Tutumları”

 

Eğitimin Kazanımları:

  • “Az Teknoloji- Çok İletişim” sloganı ile, çocukların faydalanacağı, ileri derecede sözel beceri arttıracak bilgi ve uygulamaları Anne-Babalara ulaştırır.
  • Teknolojinin içine doğan çocukları için, Teknolojinin nimetlerinden yararlanırken, negatif faktörlerini de sorgulayan Anne-babalar meraklarını giderecek bilgilere sahip olur.
  • Kitap ve Oyuncak Seçimini bilinçli yapmayı öğretir. Bunlar hakkında çeşitli seçenekler sunar.

Bu Eğitim Neyi Sağlar:

Erken yaşta doğru ürün seçimleri ile, Televizyon ve DVD gibi tek yönlü sözel mesaj kaynaklarıyla etkileşimde olan çocuklar yerine, aktif, iletişim kuran, oyun oynayan, meraklı, öğrenmeyi seven çocukların çoğalmasını sağlar, eğitici oyuncaklara ve kitaplara yönelmeyi arttırır.

İki Saat Sürecek sunumun ardından soru/cevap zamanı ayrılır.

Eğitimin 2 saatlik ücreti kişi başı 80 TL + KDV’dir.

Kayıt için info@miniaktivite.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Oyun Grupları- 1-31 Ocak Hafta içi ve Hafta Sonu 

14-23 Ay Oyun Gruplarımız:

Hafta içi Çarşamba günleri 10:00-11:00

Hafta sonu Cumartesi günleri 09:45-10:45

Hafta sonu Cumartesi günleri 11:15-12:15

24-36 Ay Oyun Gruplarımız :

Hafta içi Çarşamba günleri 11:30-12:30

Cuma günleri 11:30-12:30

Hafta sonu Cumartesi günleri 12:30-13:30

3-4 Yaş Oyun Gruplarımız:

Hafta içi Çarşamba günleri  13:00-14:00

Hafta sonu Cumartesi günleri 14:00-15:00

Kayıt ve bilgi için:info@miniaktivite.com / 0216 527 0060