NivoKido

NivoKido

21 Aralık 2012 1 Yazar: Aile Merkezi

NivoKido

Nivokido Mayıs 2012 de iki girişimci annenin (Burçak Targaç Serim ve Çiğdem Calvez) çocukları için aradıkları oyuncakları bulamayıp bunun için en sonunda ürünleri yurt dışından ithal etmeye karar vermeleri ile ortaya çıkmış bir marka. Çocuklarla özellikle de kendi çocukları ile vakit geçirmekten çok hoşlanan bu iki girişimci açtıkları mağaza görmeye alıştığımız bir oyuncak mağazası değil. Süper kahramanlarımız çocuklarımız sloganı ile Nivokidoyu akıllı oyun ve oyuncak mağazası olarak tanımlıyorlar. Mağaza içindeki oyuncaklar hem büyük bir eğlence kaynağı hemde çok öğretici.

NivoKido

Nivokido oyuncaklarını  ‘Hayal Ediyorum‘, ‘Düşünüyorum‘, ‘ Öğreniyorum‘, ‘Yaratıyorum‘, ‘Eğleniyorum‘ kategorileri ile ayırıyor. Alacağınız oyuncağı çocuğunuz Nivokido‘nun girişinde bulunan Seç-Beğen-Al köşesinde deneme şansınız bulunuyor. Bu sayede kutunun içinden çıkacak oyuncak hakkında soru kalmıyor. Bu bölümde ayrıca  doğum günleri, yabancı dillerde etkinlikler, el becerilerini geliştiren etkinliklerde düzenleniyor. Bağdat caddesine gittiğiniz zaman mutlaka uğramanız gereken bir mağaza.

Nivokido‘nun çok özel bir projesi var Pilot Aileler bu proje ile oyuncakların çocuklara uygunluğunu aileler test ediyor ve geri dönüşle Nivokido‘yu bilgilendiriyor. Bir oyuncak hangi yaşa daha uygun? Çocuklar oynarken yeteri kadar eğleniyor mu? vb. soruların cevabını arıyorlar. Bu sayede ürünlerini satın almak isteyenlere tercihlerini yapabilmelerinde kolaylık sağlayabiliyorlar ve hedefe uygun oyun/oyuncak seçimi ile keyifli zaman geçirmelerini sağlayabiliyorlar. Pilot aile ile ilgi bütün sorularınız ve başvurularınız için pilotaile@nivokido.com adresinden Nivokido‘ya ulaşabilirsiniz.

Nivokido‘nun sitesinden de ürünlerine ulaşıp satın alabilirsiniz İstanbul’da olmayanlar için büyük bir fırsat. Ayrıca franchise sistemi ile büyümeyi hedefliyor. Sizde Nivokido‘ya ulaşarak akıllı oyun ve oyuncak mağazası sahibi olabilirsiniz.

[nggallery id=18]

NivoKido