Hayat Odası Açıldı

Hayat Odası Açıldı

23 Kasım 2012 0 Yazar: Aile Merkezi

Blogger toplantıları bizim için çok yararlı olmaya başladı.İlk blogger toplantımız çok güzel geçmişti.Bizim için ilk diğer anne-babalar için 10. blogger toplantısıydı.Ayrıntılara bakmak isterseniz tık tık lütfen.

2.blogger toplantısının olacağı günü öğrendiğimiz zaman ve özelliklede güzel br açılışın olacağını duyduğumuz zaman herkes gibi çok sevindik.Bunu yazmak içinde belki geç kaldık ama yazmalıydık er yada geç.HAYAT ODASI tekrar açılıyordu çünkü.Alışveriş merkezlerine giden annelerin sıkıntıları her geçen gün biraz daha artmakta ve KANYON da bu sorun düzeldi.Kanyona giden annelerin yanlarında bebek arabası yada puset getirmelerine gerek bile kalmadı.Hayat Odası bu soruna çözüm buldu ve oradaki bebek arabalarını alışverişiniz bitene kadar kullanabileceksiniz.Hayat Odası açılırken anneler ve babalar büyük bir ilgi gösterdi.Sinema salonunda yapılan söyleşiye ünlü Astrolog Hande Kazanova’da katıldı.

Hayat Odası KANYON alışveriş merkezinde B3 katında hizmete girmiştir.Gittiğiniz zaman mutlaka uğrayın.Oraya gideceğiniz zamanda hiçbirşey götürmenize gerek yok,en ince ayrıntısına kadar düzenlenmiş ve düşünülmüş.Hadiii eğer yakınsanız hemen gidin bir bakın,deneyin,yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu güzel günde olmaktan gurur ve mutluluk duyduk,ailemerkezi.com olarak anne-baba-çocuk üzerine herkesin yanında olmaya devam edeceğiz.Teşekkürler HT Hayat ekibi,teşekkürler bloggeranneler-babalar,teşekkürler sponsorlar,teşekkürler…