İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

%25 İndirim Kazanmak İster Misiniz?

Fori Tekstili duymuşsunuzdur.Bizim için çok güzel bir öneride bulundular .Önerileri neydi diye merak edecek olursanız 100 KİŞİYE %25 İNDİRİM ÇEKİ vermek ve 1 KİŞİYEDE HEDİYE ÜRÜN göndermek.Bizde sizler için bu güzel şeye adım atmak istedik ve yarışmamızı yarın başlatıcaz. Peki yarışmamız nasıl gerçekleşecek?Bunun için yapmanız gerekenler:

  1. Twitterda @burcu1anne yi takip etmeniz
  2. Fori tekstilin sitesinde ( https://www.foritekstil.com )beğendiğiniz ürünü twitterda #enrahatuykum hastangi ile @burcu1anne yi de ekleyerek paylaşmanız.

Sadece bu kadar işte bu 2 işlemi tamamlayanlar arasından 100 kişi%25 indirim ve 1 kişide beğendiği ürüne bedava sahip olacak.Bence vakit kaybetmeyin ve @burcu1anne yi takip edin.Örnekteki gibi twit gönderen 100 kişi %25 indirim kazanacak.Hadi bakalım yarın saat 10:00 da başlayacak olan yarışmamıza bekliyoruz…

ÖRNEK : #enrahatuykum https://www.foritekstil.com/minnie-mouse-minnie-mouse-kiz-cocuk-esofman-takimi-100.html @burcu1anne

Fori Tekstil hakkında bilgi isterseniz de :

Şirketimiz 1986 yılında Hüseyin Ceylan tarafından Bursa’da Ceylan Spor  ismiyle dokuma ve tekstil sektöründe kuruldu.

1995 yılına kadar Ceylan Spor ismiyle  faaliyet gösteren şirketimiz Fori Tekstil adını alarak günümüze uzanan başarılı bir ticaret hayatı yürütmektedir.

Fori Tekstil olarak 26 yıldır işimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli ve insan sağlığı odaklı üretim temellerinde yürütüyoruz. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak, gelişmeyi hedefliyoruz.

Firma olarak Walt Disney-Cartoon Network-Looney Tunes-Marvel gibi dünyaca ünlü markaların lisanslı ürünlerini üretiyor ve pazarlıyoruz.

Üretimlerimizi gelişmiş teknolojik makinalarla, çalışanlarımızın huzur ve güvenliğinin üst düzeyde olduğu tesisimizde, kaliteli ve sağlığa zararı olmayan hammadde ile üreterek profesyonel pazarlama kanallarıyla müşterilerimize sunmaktan onur duyuyoruz.

Fori  Tekstil kalite politikası:

  • Ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
  • Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, uygun fiyat birlikteliğini sağlayarak kalitenin devamlılığını ve sürekli gelişimini sağlamak,
  • Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımız ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamak,
  • Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileten tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek,
  • Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel katkılarını arttırmak,
  • Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; hizmet, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

 

 

Bir yorum

Bir cevap yazın