ETKİLİ ANNE-BABA EĞİTİMİ

13 Kasım 2012 1 Yazar: Aile Merkezi

1 Aralık 2012 Cumartesi günü BUMED’de düzenlenecek olan GORDON ENSTİTÜSÜ-ETKİLİ ANNE BABA SEMİNERİ kayıtları devam etmektedir. Pozitif Psikoloji yaklaşımlı, Çocuklarla Doğru İletişim için pek çok metodun anlatıldığı Ebeveyn Semineri için Anne-Babalar 20 Kasım’a kadar sürecek 1 haftalık erken kayıt ücretinden yararlanabilirler. Gordon Enstitüsü diplomalı Türkiye’deki tek Psikolojik Danışman Eğitmeni Tansu Oskay’ın seminerlerini verdiği anne-baba eğitmi  BUMED’ de 9:30-12:30saatlerinde gerçekleşecek. 3 saatlik Gordon Enstitüsü Etkili Anne-Baba Eğitimi seminerine kayıt yaptırmak çok kolay.

Peki Kimler Katılabilir?

Her anne-baba, dilerse beraber dilerse tek başınakatılabilir. Eğitim okul öncesi, ilkokul, lise çağı fark etmeksizin her yaş çocuğun ebeveyninin ihtiyacına hitap eder.

Eğitimin Yeri: BUMED ( Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) – Rumeli Hisarı / İstanbul

Ücret: 95 TL + KDV’dir.

( 20 Kasım’a kadar yapılan ödemelerde erken kayıt ücreti 80 TL+ KDV’dir. Anne-baba birlikte katılmak isterse KDV dahil 2 kişi 160 TL’dir.) * KDV oranı % 18 olarak hesaplanır.

Rezervasyon ve ödeme için irtibat: PAPS tel 0212 265 25 85 ve info@papsparenting.com. Kesin kayıt ödeme sonrası yapılır ve sayı limiti nedeniyle kesin kayıt şarttır.

Eğitmen: Psikolojik Danışman Tansu Oskay (Gordon Enstitüsü yetkili uzman eğitmeni)

Eğitmen hakkında daha ayrıntılı bilgiler için tık tık...