İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bir Kitap Bir Çocuk,Bir Çocuk Bir Dünya

Yeşim Mutlu blogunda birşey paylaşmış ve paylaşın ,sizde duyurun demiş.Ne kadar çok duyurulursa belki onlar yada başka çocuklar için de yararlı olur.17 -25 Kasım’da başlayacak olan TUYAP Kitap fuarında belki buradan aldığınız kitapları bu çocuklara gönderebilirsiniz.Onlar sevinirken sizde mutlu olacağınıza eminim.

Elimizden ne geliyorsa yapalım,herkes paylaşsın bence bu güzel maili.2 Sene Bolu’da okudum,o şehir benim için çok önemli.Dörtdivan’daki bu okul içinde elimden geleni ,onların Yeşim hanımdan isteğini paylaşmak istedim.Cumhuriyet İlkokulu kitap isteğinde bulunmuş.Kitap okumayı seven bu çocuklar için lütfen elimizden geleni yapalım.Mail ve bilgiler aşağıda,teşekkürler Yeşim Mutlu

2 Yorum

  1. Falname Falname 13 Kasım 2012

    Ben yurtdisinda yasadigim icin elimde malesef Türkce kitaplar yok. Ama bunu elimden geldigi kadar cok kisiyle paylasacagim. Belki gönderen birileri olur. Keske olsa..!

    • 1 Anne 1 Anne Yazar | 13 Kasım 2012

      Bence bu güzel etkinliği paylaşmalı.Her çocuk kitaba ihtiyaç duyar ve bizlerde elimizden geleni yapmalıyız.İnşallah birileri kitap gönderir.

Bir cevap yazın