İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uzman Pedagog Elif Erol Kimdir

Uzman Pedagog Elif Erol sırasıyla patoloji, pedagoji onlisans, psikoloji, okul oncesi egitimi lisans ve aynı branşlarda yüksek lisans yapmış, halen klinik doktora egitimine devam etmektedir.

2006 yılında yayınladığı “Cocuğunuzu ne kadar tanıyorsunuz” isimli cocuk gelişimi ve psikolojisi kitabı 54.000 adet satış rakamina ulaşmış akabinde 2008 yılında “Super cocuk yetiştirme klavuzu” isimli ikinci kitabı, 2010 yilinda “Cocuklar nasıl öğrenir” isimli altı adet fasikul kitabını 2012 yılında ise ” Pedi sorun çözduren hikayeler” isimli 5 adet teropatik cocuk hikaye kitabı yayinlanmistir. Ceviri ve duzenlemesini Muzaffer Sahin’in yaptigi Claude Steiner “Duygusal Okuryazarlik” kitabının bölüm editörlüğünün, Neil R. Carlson, Muzaffer Şahin’in “Fizyolojik Psikoloji” isimli kitabının bir bölüm bilimsel çevirisini yapmıştır.

Halen çeşitli kurumlara mesleki danışmanlık, klinisyenlik, üniversitelerde öğretim üyeliği yapmakta, sektör dergilerine düzenli makaleler yazmaktadır.

4 Yorum

  1. meltem kulte 1 Ocak 2014

    İyi aksamlar doktor hanım benimismim Meltem benim kızım 21 aylık
    Bizim sorunumuz çocugumuz çok takıntılı. Birşeyi kafasına taktıgı zaman uyusa bile unutmuyo uyku arasında kalkım o düşündügünü yapıyor. Örnegin çay sıcak oldugunu biliyor elini uzatıyor uf iye çekiyor ama o ona yetmiyor. Bardagın kulpundan tutup almak istiyor. Çaydanlıktan eli kaç defa yandı yinede elini uzatıyor. Birde uyku sorunumuz var gündüz fazla uyumamasına rağmen er erken yattıgı saat 3 ü buluyor. Aslında uykusu geliyor ama tam uyumaya baslıycagı zaman emzigi agzından cıkarıp atıyor aglaaya baslıyor. Su istiyor kendisi icmek istiyor veriyoruz aldıgı gibi gözümüze baka baka suyu döküyor bazen bardagı atıp kırıyor. Bu anlattıklarım en hafifleri. Bu konu hakkında bize yardımcı olabilirmisiniz?

Bir cevap yazın